ନିଜ କୁକୁରଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଅଭିନେତା ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଦେଇଦେଲେ ଛାଡପତ୍ର, ଏବେ Courtରେ ପହଞ୍ଚିଲା ପୁରା କେଶ…

ଫିଲ୍ମର କିଛି ଅଭିନେତା ପ୍ରତିଦିନ ହେଡଲାଇନରେ ବନି ରୁହନ୍ତି | ସେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଲାଇମଲାଇଟରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି, ସେହି ସମାନ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ଅରୁଣୋଦୟ ସିଂ, ଯିଏ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଛନ୍ତି | ଅଭିନେତା ଅରୁଣୋଦୟ ସିଂ ଏବଂ ତାଙ୍କ କାନାଡିୟ ପତ୍ନୀ ଲି ଏଲଟନ ମଧ୍ୟରେ କୁକୁର କାରଣରୁ ଛାଡପତ୍ର ସମ୍ପର୍କରେ ଏକ ଆବେଦନ ଜଗଲପୁର ହାଇକୋର୍ଟ ଶୁଣାଣି କରିଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ବିବାଦ ଅଭିନେତା ଅରୁଣୋଦୟଙ୍କ କୁକୁର ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ କୁକୁର ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ହାଇକୋର୍ଟ ଆଜି ଏହି ମାମଲାରେ ଭୋପାଳର ପରିବାର କୋର୍ଟର ରେକର୍ଡ ଲୋଡିଛନ୍ତି। ସମଗ୍ର ମାମଲା ଏକପାଖିଆ ଛାଡପତ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିବା ସହିତ ଜଡିତ | ଏହା ଉପରେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଶୁଣାଣି 6 ଅକ୍ଟୋବରରେ ହେବ।

ସୂଚନା ପାଇଁ, ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଅରୁଣୋଦୟ ସିଂ ହଉଛନ୍ତି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଅଜୟ ସିଂଙ୍କ ପୁଅ । ସମଗ୍ର ମାମଲା ଅରୁଣୋଦୟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଲି ଏଲଟନଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ | ଲି ଏଲଟନ ତାଙ୍କ ପିଟିସନରେ ଯୁକ୍ତି ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ଯେ ଅରୁଣୋଦୟ ତାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ବିଷୟରେ କୌଣସି ସୂଚନା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଛାଡ଼ପତ୍ରର ଏକପାଖିଆ ନିଷ୍ପତ୍ତି ପାଇଛନ୍ତି। ଏହି ପିଟିସନରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଭୋପାଳ କୋର୍ଟର ଆଦେଶ ବାତିଲ ହେବା ଉଚିତ୍। କାନାଡା ବାସିନ୍ଦା ଲି ଏଲଟନ ଏବଂ ଅରୁଣୋଦୟ ସିଂ ଭୋପାଳରେ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବିବାହ ଅଧିନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଥିଲେ। ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାରସ୍ପରିକ ତିକ୍ତତା ବଢିଗଲା |

ଅରୁଣୋଦ ହଠାତ୍ 2019ରେ ଯିବା-ଆସିବା ବି ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ | 10 ମଇ 2019 ରେ ଭୋପାଲର ପରିବାର କୋର୍ଟରେ ଲି ଏଲଟନ ବିରୋଧରେ ଛାଡପତ୍ର ମାମଲା ଦାୟର କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ସମୟରେ, ଲି ଏଲଟନ୍ କାନାଡା ଯାଇ ମୁମ୍ବାଇରେ ବୈବାହିକ ସମ୍ପର୍କର ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ଅରୁଣୋଦୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ଡିସେମ୍ବର 18, 2019 ରେ, ଲି ଏଲଟନଙ୍କ ସୂଚନା ବିନା ଭୋପାଳ ପରିବାର କୋର୍ଟ ଛାଡପତ୍ରର ଏକପାଖିଆ ଆଦେଶ ଦେଇଥିଲା |

ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ ଜଣାଉଛୁ ଯେ ଲି ଏଲଟନ୍ ଏବଂ ଅରୁଣୋଦୟ ସିଂ ନଭେମ୍ବର 2016 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ 3 ବର୍ଷ ଭିତରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ଏତେ ବଢିଗଲା ଯେ କଥା ଛାଡପତ୍ରରେ ପହଞ୍ଚିଗଲା | ନିକଟ ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନାରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଏହି ବିବାଦ ଲି ଏଲଟନଙ୍କ କୁକୁର ଏବଂ ଅରୁଣୋଦୟ ସିଂଙ୍କ କୁକୁର ଯୁଦ୍ଧରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ବଢିଗଲା। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅରୁଣୋଦୟ ଲି ଏଲଟନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅନେକ ଗମ୍ଭୀର ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଆଣିଛନ୍ତି। ଯାହା ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ତିଷ୍ଠି ପାରିଲା ନାହିଁ | ଏବଂ କୁହାଯାଉଛି ଯେ କୁକୁର ବିବାଦରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ମାମଲା ଉଭୟଙ୍କ ଛାଡପତ୍ରରେ ପହଞ୍ଚିଛି।