ବାହାଘର ଏତେ ଦିନ ପରେ ବଡ ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବିପାଶା ବସୁ , କହିଲେ- ମୋର ବାପା ମା କରନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଆମେ ତ ଆଗରୁ…

ଭାରତର ଅଧିକାଂଶ ପିତାମାତା ପ୍ରେମ ବିବାହକୁ ବିରୋଧ କରନ୍ତି। କେବଳ ସାଧାରଣ ଲୋକ ନୁହଁନ୍ତି, ବଡ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି କଷ୍ଟଦାୟକ ସମୟ ଦେଇ ଗତି କରନ୍ତି| ଯଦି ଆମେ ବିପାଶା ବସୁ ଏବଂ କରନ ସିଂ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବା, ତେବେ ଦୁହେଁ ବିବାହିତ ଏବଂ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି|କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି କରନ ବିପାଶାଙ୍କ ଘରଲୋକଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ? ଏହି କଥା ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ବିପାଶା ବସୁଙ୍କ ପିତାମାତା ତାଙ୍କୁ କରନଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ…

ଏହି କାରଣରୁ ପିତାମାତା ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ

ନିକଟରେ ବିପାଶା ବସୁ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଅନେକ କଥା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି| ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ତାଙ୍କ ପିତାମାତା କରନ ସିଂ ଗ୍ରୋଭର ଏବଂ ତାଙ୍କର ବିବାହ ବିରୋଧରେ ଥିଲେ। ବାସ୍ତବରେ, ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ପୂର୍ବ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ନଥିଲା ସେ କିପରି ତାଙ୍କ ଝିଅ ଖୁସିରେ ରଖିବେ ସେଥିରେ ସେମାନେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିଥିଲେ| ତେବେ ସବୁକିଛି ପରେ ଠିକ୍ ହୋଇଥିବାରୁ କରନ ସିଂ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କୁ ସେମାନେ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।

ଏହିପରି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତ

ବିପାଶା ବସୁ ଏବଂ କରନ ସିଂ ଗ୍ରୋଭର ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ‘ଏଲୋନ’ ସେଟରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ। ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ବିପାଶା କହିଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ କରନଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଦେଖିଲି, ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ସେ ସେଟରେ ଥିବା ପୋଷାକ ବିଷୟରେ କହୁଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଦିଆଯାଉଥିଲା, ଯାହାକୁ ସେ ପିନ୍ଧିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲି ସେ କେଉଁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ତେଣୁ ମୁଁ ଟେବୁଲ ତଳକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି, ମୁଁ ବାରମ୍ବାର ଏପରି ମୂର୍ଖ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲି। ”

ଏହି ପ୍ରସ୍ତାବ ବହୁତ ଭୟାନକ ଥିଲା

ବିପାଶା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଛୁଟି ସମୟରେ କରନ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ। ବିପାଶା କହିଛନ୍ତି, “ନୂଆ ବର୍ଷର ଗୋଟିଏ ସନ୍ଧ୍ୟା ଥିଲା, ମୁଁ ମୋ ଫୋନରେ ଆତସବାଜି ରେକର୍ଡ କରୁଥିଲି, ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ଯେ କରନ ଗୁରୁତର ଭାବରେ କିଛି ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ସେ ମୋତେ ଏକ ରିଙ୍ଗ ପିନ୍ଧାଇ ଦେଲେ| ତାଙ୍କ ପ୍ରସ୍ତାବ ଉପରେ ମୋର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭୟାନକ ଥିଲା| ମୁଁ ଭୟାନକ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତି ଦେଇଥିଲି|ସେସବୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋ ସହିତ ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି|

ଏହି ପ୍ରଶ୍ନରେ ବିପାଶା ହୋଇଥିଲେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖୀ

କରନ ସିଂ ଗ୍ରୋଭର ଏବଂ ବିପାଶା ବସୁଙ୍କ ବିବାହର ଚାରି ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି| ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତେ ସେମାନଙ୍କୁ ସମାନ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରୁଛନ୍ତି, “ସେ କେବେ ପିତାମାତା ହେବେ?” ପିଙ୍କଭିଲ୍ଲାକୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ବିପାଶା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ବି ମତେ ମୋର ଗର୍ଭଧାରଣ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଏ ଯାହା ମୋତେ ପ୍ରକୃତରେ ତାହା ଦୁଃଖିତ କରେ।