ଅଫିସ୍ ଠିକ୍ କରିବା ପାଇଁ Kanganaଙ୍କ ପାଖରେ ନାହିଁ ପଇସା, କହିଲେ- ଏବେ ଏମିତି ହିଁ କରିବି କାମ, ଦେଖିବା…

ନିକଟରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଏବଂ ଶିବସେନା ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ କଳହ ପରେ ବିଏମସି କଙ୍ଗନା ମୁମ୍ବାଇ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବୁଲଡୋଜର ଚଳାଇଥିଲା। ବିଏମସି କଙ୍ଗନା ମୁମ୍ବାଇ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କିଛି ଅଂଶକୁ ବେଆଇନ କହି ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିଛି। ବିଏମସିର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମଗ୍ର ଦେଶ ନିନ୍ଦା କରିଛି। ଏପରିକି ବଲିଉଡ ତାରକା ତଥା ମୁମ୍ବାଇର ସାଧାରଣ ଜନତା କଙ୍ଗନାଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ।

କଙ୍ଗନାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଏବଂ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଜାରି ରହିଛି। ଭିଡିଓ ରିଲିଜ୍ କରି କଙ୍ଗନା ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ବିରୋଧରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ବେଳେ ବେଳେବେଳେ ଟ୍ୱିଟରରେ ନିଜର କ୍ରୋଧ ବାହାର କରିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ବିଏମସି କଙ୍ଗନା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ବୁଲଡୋଜର ଚଢ଼ିଥିଲା, ପରେ ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଭାଙ୍ଗିବା ବନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଅଫିସ୍ ଭାଙ୍ଗିବା ନେଇ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ। ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ବଡ ଜେସିବି ମେସିନ୍ ଦ୍ୱାରା କଙ୍ଗନାଙ୍କ ସୁନ୍ଦର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦିଆ ଯାଇଛି, କଙ୍ଗନାଙ୍କ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ରୋଜଗାରର କ୍ଷତି ଘଟାଇଛି। ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ଦିନ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସମଗ୍ର ସରକାର ନିର୍ଭୟରେ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ ”। ବର୍ତ୍ତମାନ କଙ୍ଗନା ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି।

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଟୁଇଟ୍

ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ବିମସି ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଭଙ୍ଗାଯିବା ବିଷୟରେ କଙ୍ଗନା ଏକ ଟୁଇଟ୍ କରିଛନ୍ତି। କଙ୍ଗନା ଏହି ଟ୍ୱିଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ 15 ଜାନୁଆରୀରେ ମୋର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଖୋଲିଥିଲି। କିଛି ସମୟ ପରେ କରୋନା ଆସିଲା| ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପରି, ମୁଁ ସେବେଠାରୁ କାମ କରି ନାହିଁ| ଅଫିସ୍ ପୁନଃନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ମୋ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନାହିଁ| ମୁଁ ମୋର ଭଙ୍ଗା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ କାମ କରିବି ଏବଂ ଏହାକୁ ଏକ ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ରଖିବି ଯେ ଜଣେ ମହିଳା ଦୁନିଆ ସହ ଲଢ଼ିବାକୁ ସାହସ ଦେଖାଇଛି| #kanganavsuddhab


କଙ୍ଗନା ଏବଂ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସମସ୍ତେ ନଜର ରଖିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ମା ମଧ୍ୟ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ। କଙ୍ଗନାଙ୍କ ମା ଆଶା ରାନାୱତ ମଧ୍ୟ କଙ୍ଗନାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଭାଙ୍ଗିବା ନେଇ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଆଶା ରାନାୱତ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜ ଝିଅ ପାଇଁ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ସେ କଙ୍ଗନାକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେଇଥିବାରୁ ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ମା ମୋଦୀ ସରକାରଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛନ୍ତି

ଆଶା ରାନାୱତ କହିଛନ୍ତି, ସେ (କଙ୍ଗନା) ସତ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ। ଭାରତବାସୀଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥନା ତାଙ୍କ ସହିତ ଅଛି। ସେ ସର୍ବଦା ସତ୍ୟ ସହିତ ରହିଆସିଛନ୍ତି ଏବଂ ରହିବେ| ମୁଁ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛି। ମୁଁ ମୋଦୀ ଜୀଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛି ଯଦି ସେ ମୋ ଝିଅକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେଇ ନଥାନ୍ତେ, ତେବେ ମୁଁ ଜାଣି ପାରିନଥାନ୍ତି ମୋ ଝିଅ ସହିତ କ’ଣ ହୋଇଥାନ୍ତା|ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ବୁଧବାର ଦିନ କଙ୍ଗନା ହିମାଚଳରୁ ମୁମ୍ବାଇ ପହଞ୍ଚିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରାଯାଇଥିଲା। କଙ୍ଗନା ପୋକ ବିବୃତ୍ତି ସହିତ ଏହି ଯୁଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ|


ଏହିପରି ବଢିଲା ମାମଲା

କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମୁମ୍ବାଇରେ ନିଜକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ମଣୁନାହାଁନ୍ତି। କଙ୍ଗନା ମୁମ୍ବାଇକୁ ପାକିସ୍ତାନ ଦଖଲ କରିଥିବା କାଶ୍ମୀର ସହିତ ତୁଳନା କରିଥିଲେ। କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇରେ ପୋକ୍ ଭଳି ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି। କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଏହି ବିବୃତ୍ତି ପରେ ଶିବସେନା ନେତା ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ ତାଙ୍କୁ ଏକ ହାରାମଖର ଲେଡକୀ ବୋଲି ସମ୍ବୋଧିତ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ ବହୁତ ତମାଶା ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ପରେ ସେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ହରାମଖୋର ମାନେ ଦୁଷ୍ଟ ବୋଲି କହିଥିଲେ|