୨୦୨୦ ରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ବଦଳିଲା ଭାଗ୍ୟ, ଆଗାମୀ ଚାରିମାସ ଏମାନେ କରିବେ ରାଜ, ହେଇଯିବେ ମାଲାମାଲ

ଏଥର ଦେବୀ ମାଙ୍କର କୃପାରୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ପାଇବେ| ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ଦେଖିପାରନ୍ତି |ଆପଣ ଜୀବନରେ ଅସୀମିତ କୃପା ପାଇପାରନ୍ତି|ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ରହିବ| ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେଇ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ବିପଦରୁ ବର୍ତ୍ତିଯାଇପାରନ୍ତି |

ସର୍ବପ୍ରଥମେ, ସକାଳେ ଉଠନ୍ତୁ ଏବଂ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅନ୍ତୁ| ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଦୁଃଖ ଶେଷ ହେବ| ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଶୀଘ୍ର ଅଗ୍ରଗତି କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ| ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆସୁଥିବା ସମୟ ବହୁତ ଖାସ ହେବାକୁ ଯାଉଛି| ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖି ପାରନ୍ତି | ବିଶେଷକରି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢିବ ଏବଂ ଏହା ଫଳରେ ଆପଣ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ସହଜରେ କରିପାରିବେ |କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ| ତେଣୁ ଆପଣ ସବୁକିଛିରେ ସାବଧାନ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ|

ଆପଣଙ୍କର ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି କଥା କୁ ନେଇ କଳହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ| ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ|ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ| ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରନ୍ତି | ଆପଣ ନିଜ ମନରେ ଏକ ଦୃଢ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି| ଆପଣ ଏକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି| ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ କଟାନ୍ତୁ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ|

ଆପଣଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ବହୁତ ଖୁସି ଅତିବାହିତ ହେବ| ଆଜିକାଲି ଆପଣଙ୍କ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଫଳତା ଆଣିପାରେ| ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବଢିବ| ଭୁଲ ଅଭ୍ୟାସକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଉଚିତ| ଆପଣ ନିଜ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ| ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ| ନିଜ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ| ମେଷ, ମୀନ ଏବଂ ତୁଳା ରାଶି|