ଶେଷରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ବିଷୟରେ ମୁଁହ ଖୋଲି କହିଲେ ରବିନା, କହିଲେ – ରାତି ୩ ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ କଷ୍ଟ ପାଇ ଚାଲିଥାଏ, ତଥାପି ସେ ମତେ …

ରବୀନ ଟଣ୍ଡନ୍ ଏକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁହଁନ୍ତି, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସୁନ୍ଦର ତଥା ତାରକା ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ନାମ ଗଣାଯାଏ | ସେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅନେକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି | 90 ଦଶକରେ ସେ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିଲେ, ପରେ କରିସ୍ମା | ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶିଳ୍ପରେ ରେଭେନାଙ୍କର ଏକ ବିରତି ଥିଲା, ମୋହରା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଟିପ୍ ଟିପ୍ ବାର୍ସା ପାନି ଗୀତ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସ୍ମରଣୀୟ, ଏହି ଗୀତରେ ରେଭେନା ଏକ ହଳଦିଆ ସାରିରେ ଗାଇଛନ୍ତି | ଆମର ନୃତ୍ୟ ଗତିବିଧି କରାଯାଇଥିଲା, ତୁ ଚେସି ବାଦ୍ ହ | ମାଷ୍ଟ୍ ମାଷ୍ଟ୍ ସହିତ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସ୍ମରଣୀୟ |

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ
1994 ରେ, ଅକ୍ଷୟ ଏବଂ ରବୀନ ଟଣ୍ଡନ୍ ଙ୍କ ଯୋଡି ସୁପରହିଟ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା | ମୋହର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଗୀତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିଦେଇଥିଲା | ରବୀନ ଟଣ୍ଡନ୍ ଏକ ଷ୍ଟାର ହୋଇଥିଲେ, ଅକ୍ଷୟ ଏବଂ ରବୀନ ଟଣ୍ଡନ୍ ଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ସେହି ଯୁଗରେ ଚାରିଆଡ଼େ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା | ପ୍ରେମରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲେ ହେଁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ବିବାହ ପ୍ୟାଭିଲିୟନରେ ପହଞ୍ଚି ନଥିଲା |

ବସ୍ତି ମହିଳାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଜୀବନଶୈଳୀ କୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି
ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରେଭେନା ଟଣ୍ଡନ୍ କହିଥିଲେ ଯେ ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ସେ ଡିପ୍ରେସନରେ ଯାଇଥିଲେ, ସେ ଆଦୌ ଅନୁଭବ କରୁନଥିଲେ, ତେଣୁ ସେ ପ୍ରାୟତ ଘରୁ ବାହାରେ ରହିଥିଲେ | ଦିନେ ରାତିରେ ସେ ମୁମ୍ବାଇ ରାସ୍ତାରେ ବୁଲୁଥିଲେ। ସେ ଯେପରି ଥିଲା, ତାଙ୍କ ଆଖି ଏକ ବସ୍ତିରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଥିଲା | ଯାହାର ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରୁଥିଲେ | ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମାରୁଥିଲେ, ମହିଳା କାନ୍ଦୁଥିଲେ | ତା’ପରେ ତାଙ୍କ ପିଲା ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲେ, ମହିଳା ଜଣକ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ସହ ରାସ୍ତାରେ ଖେଳିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ପିଲାଟି ଖେଳୁଥିବା ମହିଳା ଖେଳୁଥିଲା ସେମାନେ ସହାନୁଭୂତି କରିବା ପୂର୍ବରୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଅନୁଭବ କରିନଥିଲେ, କେବଳ ୱାକେ ରବୀନ ଟଣ୍ଡନ୍ ଙ୍କ ଜୀବନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଇଯାଇଥିଲା |

ପରିବାର ସହିତ ସୁଖମୟ ଜୀବନ
ରେଭେନା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେହି ମହିଳାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ମୋର ମନ ମୋତେ କହିଲା, ଜଣେ ପୁରୁଷଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିବା ପାଇଁ ମୁଁ କାହିଁକି ଦୁଖିତ, ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କର ଘର ନାହିଁ କି ଆରାମ ନାହିଁ, ଯଦିଓ ସେ କେତେ? ମୁଁ ନିଜକୁ ସାହସ କରେ, ମୋର ସବୁକିଛି ଅଛି, ମୋର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ର ଘର, ଦାମୀ କାର, ଚାକର ଅଛନ୍ତି, ଏହା ସତ୍ତ୍ | ମୁଁ ଦୁଖିତ, ଠିକ୍ ସେହି ଦିନ ପରେ ମୋ ଜୀବନ ଏକ ନୂତନ ଆରମ୍ଭ ଆରମ୍ଭ କଲା | ଓ, ରବୀନ ଟଣ୍ଡନ୍ କେବେ ପଛକୁ ଚାହିଁ ନଥିଲି |

ରବୀନ ଟଣ୍ଡନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେହି ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ମୁଁ ସ୍ଥିର କଲି ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବି | ଅତୀତର ତିକ୍ତ ସ୍ମୃତିକୁ ଭୁଲିଯିବେ| ସେ ଦିନ ଥିଲା ଏବଂ ଆଜି ଦିନ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କେବେ ବି ହରାଇ ନାହିଁ, ରେଭେନା ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି, ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିତରକ ଅନିଲ ଥାଡାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ, ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଅଛି।