ଅମ୍ବାନୀ ଜାରି କରିଦେଲେ ଖେଳାଳି ଙ୍କର ନୁଆ ଦରମା ଶୁଚି, ରୋହିତଙ୍କ ପାଖାପାଖି ପହଞ୍ଚିଲେ ଏହି ଖେଳାଳି

IPL 2020 ପୂର୍ବ ରୁ 4 ଥର IPL ଚମ୍ପିୟାନ 18 ଖେଲଲଲୀ ଙ୍କ ଏହା କୋର ଟିମ କୁ ବରାବରୀ କରୁଛି I ଟିମ ବେହରନ୍ଦରଃଫ ଓ ଛଡା ନ୍ୟୁଜଲାଣ୍ଡ ଏଡ଼ମ , ବେଉରାଂନ ହେଡ଼ଋକ୍ଷ ଓ ବେନ କଂଟିଙ୍ଗ ଙ୍କୁ ରିଲିଜ କରିଦେଇଛି I IPL ସହିତ କ୍ରିକେଟ ର ସବୁ କ୍ଷେତ୍ର ରୁ ସନ୍ୟାସ ଘୋଷଣା କରିଥିବା ଯୁବରାଜ ସିଂ ଙ୍କୁ ଟିମ ରିଲିଜ କରିଛି I

ଅନ୍ୟପଟେ ବୁଧବାର କୁ ମୁମ୍ବାଇ ଇଂଡିଆନ୍ସ ର ମାଲିକ ଆକାଶ ଅମ୍ବାନୀ ଖେଳାଳି ଙ୍କ ର ନୂଆ ଦରମା ଶୁଚି ଜାରି କରିଛନ୍ତି I ରୋହିତ ଙ୍କୁ ଏଥିରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ 15 କୋଟି ଟଙ୍କା ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ I ଅଲ୍ରାଉଣ୍ଡର ଖେଳାଳି ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡିଆ ରୋହିତ ଙ୍କ ଠାରୁ ମାତ୍ର 4 କୋଟି ଦୂର ରେ ଅଛନ୍ତି ଅର୍ଥାତ 11 କୋଟି ଟଙ୍କା ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି I ତୃତୀୟ ନମ୍ବର ରେ ଅଛନ୍ତି କୁନାଲ ସେ 8.8 କୋଟି ଟଙ୍କା ପାଇଛନ୍ତି , ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରାହ 7 କୋଟି ଟଙ୍କା ପାଇଛନ୍ତି I ସେହିପରି ଇଶାନ୍ତ କିସାନ 6.2 , ପୋଲାର୍ଡ 5.4 କୋଟି ଟଙ୍କା ପାଇଛନ୍ତି I

4 ଥର ଚମ୍ପିୟାନ ରହିଥିବା ଏହି ଟିମ ପାଖ ରେ 5 ଭାରତୀୟ ଟି 20 ଖେଳାଳି ଅଛନ୍ତି I ଏବଂ ଆଗାମୀ 2020 IPL କୁ ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇ ଇଂଡିଆନ୍ସ ଟିମ ହିଁ ଜିତିବା ର ଆଶା ରଖିଛି I ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଦେଖିବେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଂଡିଆନ୍ସ ଟିମ ର ସବୁ ଖେଳାଳି ଙ୍କ ର ଦରମା ଶୁଚି I

ଖେଳାଳି ଙ୍କୁ ରିଟନ ଓ ରିଲିଜ କରିବା ପରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା କିଙ୍ଗସ ଇଲେଭେନ ପଞ୍ଜାବ ର ରହିଛି I ମୁମ୍ବାଇ ଇଂଡିଆନ୍ସ 7 ଖେଳାଳି ଙ୍କ ର ଆବଶ୍ୟକତା ରଖିଛି ଯେଉଁଥିରେ ବିଦେଶୀ ଖେଳାଳି ମଧ୍ୟ ରହିଛନ୍ତି I ରୋହିତ ଶର୍ମା ମୁମ୍ବାଇ ଇଂଡିଆନ୍ସ ଟିମ ର କ୍ୟାପଟେନ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ର ଧନ ରାଶି 13.05 ଟଙ୍କା ଅଟେ I

Share Your Comments Below