ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ ପଦାକୁ ଆସିଲା ଅମୃତା ରାଓଙ୍କ କୋହ, କହିଲେ ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ମତେ Bollywoodରୁ ବାହାର କରିଦିଆ ଗଲା..

ଆଜିକାଲି ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନୂଆ ଚେହେରା ଆସୁଛି ଏବଂ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତଙ୍କ କାମ ପାଇବା ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପଡିଛି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ବେଳେବେଳେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଥରେ ଥରେ ଜଣଙ୍କୁ ରୋଲ ଦିଆ ଯାଇ ପରେ ଛଡ଼ାଇ ନିଆଯାଏ ଏବଂ ସେହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଅନ୍ୟର ପଣତରେ ଦିଆଯାଇଥାଏ, ଯାହା ପରେ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କୁ ବହୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡେ| ଏହିପରି କାମ ସବୁବେଳେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ନିକଟରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ତାପସୀ ପନ୍ନୁ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ଦସ୍ତଖତ କରିଛନ୍ତି| ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ପାଇଁ ଚୂଡାନ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଛି, ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ ଧକ୍କା ଲାଗିଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସମାନ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଛନ୍ତି| ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତା ରାଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜର ପୁରୁଣା ଯନ୍ତ୍ରଣା ବିଷୟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମଗ୍ର ଘଟଣା କ’ଣ?

ବିଭା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟ ସହିତ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅମୃତା ରାଓ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ବଡ଼ ସଫଳତା ପରେ ସମସ୍ତେ ଆଶା କରିଥିଲେ ଯେ ଅମୃତା ରାଓଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ସପ୍ତମ ଆକାଶ ଛୁଇଁବ| କିନ୍ତୁ ଏହା ଘଟିବ ନାହିଁ କାରଣ ବିଭା ପରି ଏକ ସୁପର ହିଟ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଅମୃତା ରାଓ ଅନ୍ଧକାରରେ ହଜି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରଦାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅମୃତା ଏତେ ବର୍ଷ ପରେ ବଲିଉଡରୁ ଦୂରତାର ରହସ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି। ଅମୃତା ରାଓ ତାଙ୍କର ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସର୍ବଦା ଶାନ୍ତ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଶାନ୍ତ ସ୍ୱଭାବର କିନ୍ତୁ ଏଥର ଅମୃତା ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଜର ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ତାଙ୍କୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ଜଣେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ଏକ ଚଳଚିତ୍ରରେ କାଷ୍ଟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପରେ ଅମୃତା ରାଓ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଏହି ଫିଲ୍ମରୁ କାଢି ଏକ ଷ୍ଟାର୍ କିଡ୍ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମଟି ନିଆଯିବା ପରେ ଅମୃତା ରାଓ ବହୁତ ଦୁଃଖ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ। ଏବଂ କହିଲଥିଲେ ମୁଁ ଏହା ଆଦ୍ୟ ଆଶା କରି ନ ଥିଲି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ଅମୃତା ରାଓଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ ଝଟକା ଲାଗିଥିଲା। ଏହା ସହିତ ଅମୃତା ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଯେ ମୋତେ ଫିଲ୍ମରେ କାଷ୍ଟ କରିବା ପରେ ବାହାର କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟ ମୋତେ ନ ଜଣାଇଥିଲେ| ତା’ପରେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ ମୋର ଆଜି କୌଣସି ଗଡଫାଦର ନାହାଁନ୍ତି ନଚେତ୍ ମୋ ସହ ଏହିପରି ବ୍ୟବହାର ହୋଇନଥାନ୍ତା|

ଅମୃତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ବଲିଉଡରୁ ଯେଉଁ ସ୍ଥାନ ବା ପରିଚୟ ପାଇଛନ୍ତି ତାହା ସେ ନିଜ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ପାଇଛନ୍ତି, ସେ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ହସିକି ସାମ୍ନା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢ଼ିଛନ୍ତି।