ଏହି 7ଜଣ ସେଲିବ୍ରିଟି ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଦରମା ଶୁଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ବି ଘୁରେଇ ଦେବ, କେବେବି ଆପଣ ଏତେ ଭାବି ନଥିବେ

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଷ୍ଟାରମାନେ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରୁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି|ଏହି କଳାକାରମାନେ ଯେତେ ଅଧିକ ନାମ ଅର୍ଜନ କରନ୍ତି, ସେତେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ରୋଜଗାର କରନ୍ତି| ଯଦି ଆପଣ କେବଳ ଫିଲ୍ମରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା କୋଟି କୋଟି ଅଟେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ସେଲିବ୍ରେଟମାନେ ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟତୀତ ବ୍ରାଣ୍ଡରୁ ମଧ୍ୟ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି| ବାସ୍ତବରେ ଏହି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ରାଣ୍ଡ ମୂଲ୍ୟ ହେତୁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି| ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି 6 ଜଣ ସେଲିବ୍ରେଟିଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁମାନେ ଏହି ତାଲିକାର ଶୀର୍ଷରେ ଆସନ୍ତି| ଆସନ୍ତୁ ସେହି ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କୁ ଜାଣିବା|

ବିରାଟ କୋହଲି
ଏ ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଅଧିନାୟକ| ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ସର୍ବାଧିକ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବା କ୍ରିକେଟରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ କୋହଲି, ସେ ପଡ଼ିଆରେ ମଧ୍ୟ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି। ପଡ଼ିଆରେ ତାଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଅଧିକ ଥିବାବେଳେ କୋହଲିଙ୍କ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମୂଲ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ରହିଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଉଛୁ ଯେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମୂଲ୍ୟ ଗତ ବର୍ଷ ତୁଳନାରେ 39% ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ଏବଂ ପରିସଂଖ୍ୟାନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତାଙ୍କର ବାର୍ଷିକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମୂଲ୍ୟ 1691 କୋଟି ଅଟେ। ବିରାଟ କୋହଲି ଏହି ତାଲିକାର ଶୀର୍ଷରେ ରହିଛନ୍ତି। କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ସର୍ବାଧିକ।

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର
ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ବ୍ରାଣ୍ଡ ମୂଲ୍ୟ 744 କୋଟି ଟଙ୍କା ସହିତ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି|ଏହି ତାଲିକାରେ ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଅଛନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଜଣେ ଅତି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା | ନିକଟରେ ସେ ବିୟର ଗ୍ରିଲ ସହିତ ଏକ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଶୋ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ|

ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ
ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ଅଭିନେତା ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମୂଲ୍ୟ 665 କୋଟି ଅଟେ। ଆପଣଙ୍କ ସୁଚନା ପାଇଁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ
ମଧ୍ୟରେ ଦୀପିକା ଏହି ତାଲିକାର ଶୀର୍ଷ ନମ୍ବରରେ ଆସନ୍ତି|

ରଣଭୀର ସିଂ
ଅଭିନୟ ଏବଂ ତାଙ୍କର ମଜାଳିଆ ଡ୍ରେସିଂ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମୂଲ୍ୟ 665 କୋଟି| ରଣଭୀର ସିଂ ଜଣେ ଅତି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି|

ଶାହାରୁଖ ଖାନ
ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଙ୍ଗ ଖାନ ଭାବରେ ଜଣାଶୁଣା ଶାହାରୁଖ ଖାନ ବର୍ତ୍ତମାନ କୌଣସି ନୂଆ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ କରୁନାହାଁନ୍ତି। ଏବଂ ତାଙ୍କର ବ୍ରାଣ୍ଡ ମୂଲ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ 470 କୋଟି ଅଟେ| ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ, ଶାହରୁଖ ଖାନ ସର୍ବାଧିକ ରୋଜଗାର କରୁଥିବା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ତାଲିକାରେ ଅଛନ୍ତି।

ସଲମାନ ଖାନ
ଭାଇଜାନ ନାମରେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମୂଲ୍ୟ 397 କୋଟି ସହିତ ଷଷ୍ଠ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି। ତାଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିଗ୍ ବସ୍ ସିଜନ୍ 14 ଆୟୋଜନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ|ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି|

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ
ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଚୁଲବୁଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ କୁହାଯାଉଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମୂଲ୍ୟ ହେଉଛି 326 କୋଟି। ଏହି ତାଲିକାରେ ଆଲିଆ ସପ୍ତମ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି| ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ମହେଶ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଝିଅ| ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି| ତାଙ୍କର ଚୁଲବୁଲି ଏବଂ ପିଲାଳିଆ ଅନ୍ଦାଜକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି|