ବିଧବା ଭାଉଜଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ହେଲା ଦିଅର, ତାପରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ଯାହା କରିଲେ…

ଟ୍ରିପଲ୍ ତଲାକ୍ ଉପରେ ଏକ ନୂତନ ନିୟମ ଲାଗିବା ସତ୍ୱେ ଏହି ମାମଲା ଅଟକିବା ପରିବର୍ତେ I ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ବିହାରର କିଶାନଗଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାର ତେଗ୍ରା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ବାଲୁଆଡାଙ୍ଗି ଗ୍ରାମରୁ ମଧ୍ୟ ଏଭଳି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନରୁ ଛାଡପତ୍ର ହେବାର ଏକ ଅଜବ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଜଣେ ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ବିଧବା ବୋହୂକୁ ବିବାହ କରି ମୋବାଇଲ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାଜିମ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନୁର ଜାହାନ ଏବଂ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରେ ରହୁଥିବା ଚାରି ପିଲାଙ୍କ ସହ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିଲେ। ବିବାହର 20 ବର୍ଷ ବିତିଗଲା | ଦୁହେଁ ଭଲ ଜୀବନ ବିତାଉଥିଲେ। ଗତ ମାସରେ ନାଜିମ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରୁ ଏକାକୀ କିଶାନଗଞ୍ଜକୁ ଆସିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ବିଧବା ବୋହୂ ତାକୁରୁନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନୁର ଜାହାନଙ୍କୁ ମୋବାଇଲରେ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇ ତାଙ୍କ ବିଧବା ବୋହୂ ତାକୁରୁନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ଯେତେବେଳେ ନୁର ଜାହାନ ଏହା ଜାଣିଲେ, ସେ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରୁ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ କିଶାନଗଞ୍ଜଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ସେ ନିଜ ଗାଁରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବିଧବାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ କିଛି ବାହାନା କରି ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରୁ ଗାଁକୁ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ନାଜିମ ଘର ନିର୍ମାଣ ବାହାନା କରି ତାଙ୍କ ଗାଁକୁ ଆସି ଜଣେ ବିଧବା ବୋହୂଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ତା’ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଫୋନରେ ତିନୋଟି ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ। ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ପତ୍ନୀ ନୁର ଜାହାନଙ୍କ ପାଦ ତଳେ ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ। ସେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କିଶାନଗଞ୍ଜରେ ଥିବା ଶାଶୁଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାର କରିଦେଇଥିଲେ।

ଏଠାରେ ଶାଶୁମାନେ ତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରି ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଘରୁ ବାହାର କରି ଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ଛାଡପତ୍ର ପରେ ଏଠାରେ ତୁମର କାମ କ’ଣ? ଏହା ପରେ ପୀଡିତା ନୁର ଜାହାନ କିଶାନଗଞ୍ଜ ଏସପିଙ୍କ ନିକଟରେ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ। ଏସପିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ମହିଲା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା।