ବାହା ହେଇ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସାଧବାଣୀ ଜୟା କିଶୋରୀ, ଦେଖନ୍ତୁ ଛୋଟବେଳେ କେତେ ସୁନ୍ଦର ଥିଲେ ସାଧବାଣୀ…

ମୋଟିଭେସନାଲ ସ୍ପିକର ତଥା ସ୍ପିରିଚୁଆଲ ସ୍ପିକର ଜୟା କିଶୋରୀ ଆଜି ଏକ ବଡ ନାମ ପାଲଟିଛନ୍ତି | ମାତ୍ର 23 ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ସାରା ଦେଶରେ ଅନେକ ନାମ ଓ ସମ୍ମାନ ଅର୍ଜନ କରିଛନ୍ତି | ବିଶେଷକରି ଯୁବକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜୟା କିଶୋରୀ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ | ତାଙ୍କର କଥା ଏବଂ ଶିକ୍ଷା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜୟା କିଶୋରୀଙ୍କ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଲାଗେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଫଟୋ ଦେଖିଥିବେ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନର କିଛି ଖାସ ଏବଂ ଅଣଦେଖା ଫଟୋସ ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ |

ଏହି ଫଟୋରେ ଜୟା କିଶୋରୀଙ୍କ ପିଲାଦିନର| ଏଥିରେ ସେ ପିତାଙ୍କ କୋଳରେ ବସିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ଜୟା କିଶୋରୀ 7 ବର୍ଷ ବୟସରୁ ହିଁ ଭଜନ କୀର୍ତ୍ତନ ଗାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହା ସେହି ସମୟର ଫଟୋ|

ଏହି ଫଟୋରେ ଜୟା କିଶୋରୀ ତାଙ୍କ ଜେଜେମା’ଙ୍କ କୋଳରେ ହସୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |

ଏହି ଫଟୋରେ ଜୟା କିଶୋରିଙ୍କୁ ମାତ୍ର 9 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି | ଏତେ କମ ବୟସରେ ସେ ଶିବ ତାଣ୍ଡବ ଷ୍ଟ୍ରୋମ୍, ରାମସ୍ତାକମ ଗାଉଥିଲେ|

ଜୟା କିଶୋରୀ ନାରାୟଣ ସେବା ସାନଷ୍ଟାନର ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ନିଜ ରୋଜଗାରର ଏକ ବଡ଼ ଅଂଶ ମଧ୍ୟ ଏହି ଆଶ୍ରମକୁ ଦାନ କରନ୍ତି |

ଜୟା କିଶୋରୀ ରାଜସ୍ଥାନର ଏକ ବ୍ରାହ୍ମଣ ପରିବାରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଆରମ୍ଭରୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଏକ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପରିବେଶ ରହିଆସିଛି | ଏହି ବାତାବରଣ ହେତୁ ସେ କୃଷ୍ଣ ଭକ୍ତିରେ ଲୀନ ହୋଇଥିଲେ।

ଏହା ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଆଉ ଏକ ଫଟୋ | ଜୟା କିଶୋରୀ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ଜଣେ ସାଧାରଣ ଝିଅ ପରି ବିବାହ କରି ମା ହେବାକୁ ମଧ୍ୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ସାଧାରଣତ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ମୁଖପାତ୍ରମାନେ ଏହିପରି ଜିନିଷଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଜୟା କିଶୋରୀ ସବୁଠାରୁ ଭିନ୍ନ |


ଜୟା କିଶୋରୀ ମଧ୍ୟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି। ଏଠାରେ 14 ନିୟୁତରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି | ଯୁବ ପିଢ଼ି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ପରାମର୍ଶ ଏବଂ ଶିକ୍ଷାଗୁଡ଼ିକୁ ଯତ୍ନର ସହ ଶୁଣନ୍ତି | ଏଥିରେ କାଉଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ଯେ ତାଙ୍କର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଉପସ୍ଥିତି ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ | ବୋଧହୁଏ ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଶୀଘ୍ର ଯୁବମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ଅଟନ୍ତି |