କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତଙ୍କ ଅଫିସ ଉପରେ BMC ଚଢ଼େଇଲା ବୁଲଡୋଜର, ରାଗିକି ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଲେ- ପାକିସ୍ତାନ…

ବୁଧବାର ଦିନ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଆବାସିକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ବିଏମସି ବେଆଇନ ନିର୍ମାଣ କହି ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିଛି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଚାରି ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ପୋଲିସ୍ ଫୋର୍ସ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା ଘେରି ରହିଥିଲା। ବିଏମସିର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦୃଢ଼ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଏହାର ଜବାବରେ ସେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଫାସିଜିମ୍ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ପୁଣି ଥରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ମୁମ୍ବାଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ପିଓକେ ହୋଇଯାଇଛି।

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଅନୁଯାୟୀ ବୁଧବାର ସକାଳେ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ବିଏମସି ମୁମ୍ବାଇର ପାଲି ହିଲରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଆବାସିକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଧ୍ୱଂସ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ସର୍ବପ୍ରଥମେ ସକାଳ ପ୍ରାୟ 10:30 ଟା ବେଳେ ବିଏମସି କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା ଉପରେ ଏକ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ କଲା| ଏହି ନୋଟରେ ବିଏମସି କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଓକିଲ ଆଣିଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିଯୋଗକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲା। ବାସ୍ତବରେ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର 8 ରେ ବିଏମସି ପକ୍ଷରୁ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବଙ୍ଗଳା ଉପରେ ଏକ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା, ଏହାର ଉତ୍ତରରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଓକିଲ ବିଏମସି ଉପରେ ଅନେକ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ।

କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁମ୍ବାଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ପିଓକେ ହୋଇଯାଇଛି

ବିଏମସି ଟିମ୍ ନୋଟିସ ପରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫୋର୍ସ ସହିତ ଯାଇ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବଙ୍ଗଳାରେ ଅବସ୍ଥିତ ସମସ୍ତ ତଥାକଥିତ ବେଆଇନ ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭାଙ୍ଗିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଆବାସିକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଭଙ୍ଗାରୁଜା ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଏହି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିବାବେଳେ କଙ୍ଗନା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ କଦାପି ଭୁଲ୍ ନୁହେଁ ଏବଂ ମୋର ଶତ୍ରୁମାନେ ଏହାକୁ ବାରମ୍ବାର ପ୍ରମାଣ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ମୋର ମୁମ୍ବାଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ପିଓକେରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି| ଦ୍ୱିତୀୟ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିବାବେଳେ କଙ୍ଗନା କ୍ୟାପସନରେ କେବଳ ପାକିସ୍ତାନ ଲେଖିଥିଲେ ଏବଂ ଡେଡ଼ଅଫଡେମୋକ୍ରାସିର ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ।


ବିଏମସି ଭାଙ୍ଗିବା ନେଇ କଙ୍ଗନା ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଘରେ କୌଣସି ବେଆଇନ ନିର୍ମାଣ ହୋଇ ନାହିଁ ଏବଂ କୋଭିଡ 19 କୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ସେପ୍ଟେମ୍ବର 30 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସରକାର କୌଣସି ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ବାରଣ କରିଛନ୍ତି। ଏବେ ଦେଖନ୍ତୁ ବଲିଉଡରେ ଫାସିଜିମ୍ କିପରି ହୁଏ|


ସୋମବାର ଦିନ ବିଏମସି ଦଳ କାଙ୍ଗନାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହି ସୂଚନା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଟ୍ୱିଟର ମାଧ୍ୟମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି ଯେ ବିଏମସି ତାଙ୍କ ଘର ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଭାଙ୍ଗି ପଡିପାରେ। ସେ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ବିଏମସିର ଏକ ଦଳର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।


କଙ୍ଗନାଙ୍କ 48 କୋଟି ଅଫିସରେ ବୁଲଡୋଜର

କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ କମ୍ପାନୀ ମାଣିକର୍ଣ୍ଣିକା ଫିଲ୍ମସର ମୁମ୍ବାଇର ପାଲି ହିଲରେ ଏକ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଅଛି|ଏହା ପ୍ରାୟ 48 କୋଟି ଟଙ୍କା ବ୍ୟୟରେ ନିର୍ମିତ ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ|ଯଦି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ସ୍ଥାନକୁ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଏକ ଦୃଶ୍ୟମାନ ଏବଂ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ| ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଶିବସେନା ସାଂସଦ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଥିବାରୁ ଆଜିକାଲି କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଡଲାଇନରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି।

ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ ଏବଂ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁଦ୍ଧ ଏବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏହି ସମଗ୍ର ମାମଲାରେ କଙ୍ଗନା ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ ମୋତେ ଖୋଲାଖୋଲି ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇକୁ ନ ଆସିବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୁମ୍ବାଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାକିସ୍ତାନ ଅଧିକୃତ କାଶ୍ମୀର ଭଳି ଦେଖାଯାଉଛି। ଏହା ପରେ କଙ୍ଗନା ହିମାଚଳରୁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷା ମଧ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ, ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଦ୍ୱାରା Y ବର୍ଗର ସୁରକ୍ଷା ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇଥିଲା।