ବ୍ରେକଅପ୍ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାକୁ ଡରୁଥିଲେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ, ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ କରି ଥିଲେ ଏପରି କାମ ….

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ହୁଏତ 34 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଏହି ଦୁନିଆ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ|ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଅନେକ ଫୋଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଫୋଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଫ୍ୟାନ ମାନେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ଜିନିଷ ବାହାରକୁ ଆସୁଛି।

ଆଜିକାଲି ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି,ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ଆଉ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ ନଥିବା ବିଷୟରେ ଖୋଲାସ କରିଥିଲେ। ମନୋରଞ୍ଜନ ୱେବ୍ ପୋର୍ଟାଲ୍ ସ୍ପୋଟବୋଇକୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ କହିଥିଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ କଥା ବାର୍ତ୍ତା ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା କୁ ଚାହିଁବୁ ଯେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ବ୍ରେକଅପ୍ ଦୁଃଖ ରୁ ମୁଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ବାହାର କୁ ଆସି ସାରିଛି।ପ୍ରଥମେ ଏହି ଦୁଃଖ ରୁ ବାହାର କୁ ଆସିବା ଟିକେ କଷ୍ଟକର ଲାଗି ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପରେ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କଲେ ଯେ ଏହି କାମ ଏତେ ମଧ୍ୟ କଷ୍ଟ ନୁହେଁ|ଏଠାରେ ଅଙ୍କିତା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ ବି ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଆଉ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ବ୍ରେକଅପ୍ ପରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଲୋକ ବନ୍ଧୁ ହୋଇ ରୁହନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତେ ଏହି କାମ କରିପାରିବେ ନାହିଁ|