Video: ଡିପ୍ରେସନରେ କେମିତି ହେଇଯାଇଥିଲା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କର ଅବସ୍ଥା, ସ୍ୱାମୀ ରଣବୀର ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କହିଲେ ଏମିତି …

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସମାଜରେ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ମାନସିକ ଚାପ ଏପରି ଏକ ଜିନିଷ ଯାହାକୁ କେହି ଦେଖି ପାରିବେନି| ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ମଧ୍ୟ ଏହା ଦେଇ ଗତି କରିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ନ୍ୟାସନାଲ୍ ଜିଓଗ୍ରାଫି ଚ୍ୟାନେଲର ସୋ ‘ମେଗା ଆଇକନ୍’ର ନୂତନ ସିଜନ ସେପ୍ଟେମ୍ବର 20, ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟା 7 ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି| ଶୋ’ର ପ୍ରଥମ ଏପିସୋଡ୍ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଜୀବନ ଯାତ୍ରା ଉପରେ ଆଧାରିତ|

ନିକଟରେ ଏହି ଶୋ’ର ଏକ ଟିଜର ରିଲିଜ ହୋଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ତାଙ୍କ ଚାପ ବିଷୟରେ କହୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି| ସେ କିପରି ଟେନସନରୁ ନିଜକୁ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ ସେ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ| ଏହି ଧାରାବାହିକରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରଣଭୀର ସିଂ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଇମତିଆଜ ଅଲି ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

ଏହି ଟିଜରରେ ଦୀପିକା କହିଛନ୍ତି ଯେ 2012 ଇମତିଆଜ ଅଲିଙ୍କ ‘କକଟେଲ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିଛି| ଏହାପୂର୍ବରୁ ସେ କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ ଆସିବାକୁ ଟିକେ ଲାଜ କରୁଥିଲେ। ତେବେ ‘କକଟେଲ’ରେ ସେ ନିଜର ଲଜ୍ଜାକୁ ଭାଙ୍ଗିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଅଭିଜ୍ଞତା ପରେ ଦୀପିକା ଆଉ ପଛକୁ ଚାହିଁ ନଥିଲେ| ସେ ପୁଣି କ୍ୟାମେରା ଆଗରେ ବ୍ଲସ୍ କରିନଥିଲେ|

ଟିଜରରେ ରଣଭୀର ସିଂ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଦୀପିକା ଭାବପ୍ରବଣତା ଏବଂ ଡିପ୍ରେସନ ଦେଇ ଗତି କରୁଥିଲେ। ବୋଧହୁଏ ସେ ନିଜେ ଏହା ଜାଣି ନଥିଲେ| ଯଦିଓ ସେ ତାଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦେଉଥିଲେ| ଏଥିସହ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଇମତିଆଜ ଅଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୀପିକାଙ୍କୁ କନଫିଡେଣ୍ଟ ହେବାକୁ ପଡିବ। ତାଙ୍କର ଭିତରେ ବହୁତ ଚାପ ଥିଲା ଯାହାକୁ ସେ କାଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ|ସେ ନିଜକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଦୀପିକା ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କୁ ଡେଟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଏହି ଟେନସନରୁ ବାହାରିବାର କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ| ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଧାରା ଜାରି ରହିଲା|

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ


ଏହି ଭିଡିଓ ଦୀପିକା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ସେୟାର କରି ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଜଣେ ଭଲ ଏବଂ ବହୁତ ଭଲ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ବହୁତ ସରଳ| ଏହା କେବଳ ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ | ଏହା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନଙ୍କ ଏକ କାହାଣୀ ଯାହା ପୂର୍ବରୁ କେବେ କୁହାଯାଇ ନଥିଲା | ମେଗା ଆଇକନ୍ ର ନୂତନ ସିଜନ ନ୍ୟାସନାଲ୍ ଜିଓଗ୍ରାଫିକ୍ ଠାରୁ ସେପ୍ଟେମ୍ବର 20, ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟା 7 ଟାରୁ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି|