ଡ୍ରଗ୍ ମାମଲା: ରିୟାଙ୍କ ବଡ ଖୁଲାସା, NCB ଆଗରେ ନେଲେ କହିଲେ ବଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ନାଁ, ଏବେ 25ଜଣ ବୋଲିଉଡ଼ କଳକାରଙ୍କ ଉପରେ NCBର ନଜର

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ କନେକ୍ସନ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ ଆସିବା ପରଠାରୁ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକ୍ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସମେତ 6 ଜଣଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି। ଏଥିସହ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ 25 ଜଣ ବଲିଉଡ ଲୋକଙ୍କ ନାମ ନେଇଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଆସିଛି ଯେ ରିୟା ଯେଉଁ ବଡ ନାମ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ସେଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ରାକୁଲପ୍ରୀତ ସିଂ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ଖବର କେବଳ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ନୁହେଁ ସମଗ୍ର ବଲିଉଡ ମଧ୍ୟରେ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ପ୍ରକାଶ ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାରା ଅଲି ଖାନ, ରାକୁଲପ୍ରୀତ ସିଂ ଏବଂ ଫ୍ୟାଶନ ଡିଜାଇନର୍ ସିମୋନ ଖମ୍ବାଟା ଏନସିବି ଟାର୍ଗେଟରେ ଆସିଛନ୍ତି।

ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ରାକୁଲପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ନାମ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଜାତୀୟ ଟେଲିଭିଜନରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉ ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ କେବଳ ସୁଶାନ୍ତ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନରୁ ନିବୃତ୍ତ କରୁଥିଲେ। ଏହା ପରେ, ଯେତେବେଳେ ଏନସିବି ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କଲା, ସେ ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନ କରିଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲା। ଏଥିସହ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ୍ ଚାଟ୍ ଏବଂ ପୂର୍ବରୁ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ଆଧାରରେ ରିୟାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଖବର ଆସିଥିଲା ​​ଯେ ରିୟା 25 ଜଣ ବଲିଉଡର ଲୋକଙ୍କ ନାମ ନେଇଛନ୍ତି, ସେଥିମଧ୍ୟରୁ କେବଳ 3 ଟି ନାମ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି।

ରିୟା ଏନସିବି ସାମ୍ନାରେ ଦାବି କରିଥିଲେ ଯେ ଏହି ତିନିଜଣ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ। NCB କୁ 20 ପୃଷ୍ଠାର ଲମ୍ବା ବିବୃତ୍ତିରେ ରିୟା ବିଶେଷ ଭାବରେ ଏହି ତିନି ଜଣଙ୍କ ନାମ ରଖିଥିଲେ| ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଏନସିବି ବର୍ତ୍ତମାନ ଡ୍ରଗ୍ ନେଉଥିବା ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏ, ବି ଏବଂ ସି ଗ୍ରେଡ୍ କଳାକାରଙ୍କ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି। ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଘରୋଇ ଚାର୍ଟର ବିମାନରୁ ବ୍ୟାଙ୍କକକ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ। ସେଠାରେ ସିମୋନଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ୍ ଚାଟ୍ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା।

ଏନସିବି ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବ

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କହିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ସାରା ଏବଂ ରକୁଲପ୍ରୀତ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ବାହାରକୁ ଯାଇ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲି’। ରିୟାଙ୍କର ଏହି ପ୍ରକାଶ ପରେ, ଏହି 3 ନାମ ଏନସିବି ତାଲିକାରେ ଆସିଛି| ଏହି ପ୍ରକାଶ ପରେ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ବିଭିନ୍ନ ଦିଗରୁ ଏହାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବ। ପ୍ରଥମ କୋଣ ହେଉଛି ଡି କମ୍ପାନୀ ମାଧ୍ୟମରେ ବଲିଉଡର ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା|ଏଥିରେ ଜଣେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ, ଯିଏ ପ୍ରାୟତ ସରକାରଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରନ୍ତି|

ଏନସିବି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ଡି କମ୍ପାନୀରୁ ଟଙ୍କା ପାଆନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ସେଲିବ୍ରେଟିମାନଙ୍କୁ ନିଶା ସେବନ କରିଥିବା ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯିବ| ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ଭୋଗୁଛନ୍ତି। ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ପେଶାଲ କୋର୍ଟ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟ 4 ଜଣଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ଖାରଜ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ରିୟା 22 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏନସିବିର ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତରେ ରହିବେ|