ନିଜ ଭଉଣୀ ଠାରୁ ବି ବଢ଼ିକି ବଲିଉଡର ଏହି 5ଜଣ ନଣନ୍ଦ ଭାଉଜଙ୍କ ଯୋଡି, କରୀନା ଓ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ବି ଅଛନ୍ତି ଏଥିରେ ସାମିଲ…

ବିବାହ ପରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଝିଅର ଦୁଇଟି ଘର ହୋଇଯାଏ, ଗୋଟିଏ ହେଉଛି ବାପ ଘର ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି ଶାଶୁଘର| ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଝିଅ କେବଳ ସ୍ୱାମୀ ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ସମ୍ପର୍କକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥାଏ | ବାସ୍ତବରେ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମ୍ପର୍କ ନିଜ ଭିତରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର | କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଭଉଣୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଟିକେ ଭିନ୍ନ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ଶ୍ରେଷ୍ଠ 5 ନଣନ୍ଦ ଭାଉଜ ଯୋଡି ବିଷୟରେ କହିବୁ | ଏମାନେ ସମ୍ପର୍କରେ ନଣନ୍ଦ ଭାଉଜ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ମଧ୍ୟ ଦୁଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ଠାରୁ ଅଧିକ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ତେବେ ଏହି ତାଲିକାରେ କେଉଁ କେଉଁ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ନାମ ଅଛି…

ଟ୍ୱିଙ୍କଲ୍ ଖାନ୍ନା ଏବଂ ଅଲକା ଭାଟିଆ

ବଲିଉଡର ଖିଲାଡୀ କୁମାର ଅର୍ଥାତ୍ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନାଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ଗୌରବ ଅର୍ଜନ କରିଥିଲେ। ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଭଉଣୀ ଅଲକା ଭାଟିଆଙ୍କ ସହ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନାଙ୍କର ବହୁତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି, ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ସହ ଭଲ ବନ୍ଧନ ବାନ୍ଧିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି।

କରୀନା କପୁର ଖାନ ଏବଂ ସୋହା ଅଲି ଖାନ

କରୀନା କପୁର ଏବଂ ଆମର ବଲିଉଡ ନବାବ ଖାନ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ସୈଫଙ୍କ ଭଉଣୀ ସୋହା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ‘ତୁମ ମିଲେ’ ଭଳି ହିଟ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି କରୀନା ଏବଂ ସୋହା ଅଲି ଖାନ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରନ୍ତି? ହଁ, ଏହା ବହୁତ ସତ ଅଟେ | ବୋଧହୁଏ ଏହି କାରଣ ହେଉଛି ସୋହା ଏବଂ କରୀନା ପ୍ରାୟତ ପରସ୍ପର ସହିତ ମଜା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ |

ମୀରା ରାଜପୁତ ଏବଂ ସନହା କପୁର

ଆଜି ସହିଦ କପୁର ଏବଂ ମୀରା ରାଜପୁତଙ୍କ ବିବାହର ପୂରା 5 ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି | ଦିଲ୍ଲୀର ମୀରା ରାଜପୁତ ଶାହିଦଙ୍କ ଭଉଣୀ ସନାହଙ୍କୁ ଭଉଣୀ ଭଳି ଭଲ ପାଆନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଦୁଇ ନଣନ୍ଦ ଭାଉଜଙ୍କ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ଭଲ ବୁଝାମଣା ଅଛି ଏବଂ ଦୁହେଁ ସର୍ବଦା ପରସ୍ପରକୁ ସର୍ବଦା ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି |

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଶ୍ୱେତା ନନ୍ଦା

ବଚ୍ଚନ ପରିବାରର ବୋହୂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ। ସେ ଜଣେ ଅତି ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ପତ୍ନୀ ତଥା ଶ୍ୱେତା ନନ୍ଦାଙ୍କ ଭଲ ଭାଉଜ | କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ଶୋ ‘କଫି ସହିତ କରଣ’ରେ ଶ୍ୱେତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।

ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ଏବଂ ଭାବନା କୋହଲି

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା ତିନି ବର୍ଷ ହେବ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ଅନୁଷ୍କା ବିରାଟଙ୍କ ଭଉଣୀ ଭାବନାଙ୍କୁ ସାନ ଭଉଣୀ ପରି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି। ଯଦିଓ ଉଭୟ ଏକାଠି କମ ଦେଖାଯାଆନ୍ତି,କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର |