ଏ ହେଉଛନ୍ତି WWE ଷ୍ଟାର ଗ୍ରେଟ୍ ଖଲିଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ, ସୁନ୍ଦରତା ଆଗରେ ବଡ ବଡ ହିରୋଇନ ବି ଫିକା ପଡିଯିବେ…

WWE ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ଦି ଗ୍ରେଟ୍ ଖଲିଙ୍କୁ କିଏ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ | WWE ରେ ଅନେକ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ dhuli ଚଟେଇ ଥିବା ଖଲି ହେଉଛନ୍ତି ଭାରତର ଗର୍ବ | 27 ଅଗଷ୍ଟ 1972 ରେ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର ଏକ ଗାଁରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଖାଲିଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନାମ ଦିଲୀପ ସିଂ ରାଣା। ସେ କେବେ ବି ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖି ନଥିଲେ ଯେ ଦିନେ ତାଙ୍କ ନାମ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କର ମୁଁହ ରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ନାମ ଅଛି| କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଖଲିଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯିଏ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାନ୍ତି|

ଗ୍ରେଟ୍ ଖଲି ଏବଂ ଜଲନ୍ଦରର ବାସିନ୍ଦା ହରିମିନ୍ଦର କୌର ଙ୍କ 2002 ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଉଭୟଙ୍କର ଏକ ଚାରି ବର୍ଷର ଝିଅ ଅବଲିନ୍ ରାଣା ଅଛନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ 19 ମାସ ହୋଇଥିଲା, ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଖଲି ଏବଂ ହରମିନ୍ଦରଙ୍କ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା| ଅବଲିନ୍ ରାଣା ଫେବୃଆରୀ 2014 ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ| ହରମିନ୍ଦର କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ପିତାଙ୍କ ପରି କୁସ୍ତି ମଧ୍ୟ କରାଇବେ।

ଏକ ଗରିବ ପରିବାର ହୋଇ ସେ ପରିବାରକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଶିମଲାରେ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟ ଅନ୍ୟ ଆଉ କିଛି ଚାହୁଁଥିଲା| ପଞ୍ଜାବର ଜଣେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ନଜର ତାଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଥିଲା ।

1993 ରେ ଖଲି ପଞ୍ଜାବ ପୋଲିସ୍ ଫୋର୍ସରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଶିମଲା ଠାରୁ ଜଲନ୍ଦରକୁ ଚାଲିଗଲେ | ବିଭାଗର ସହାୟତାରେ ସେ ଏକ ଭଲ ଶରୀର ଗଠନ ପାଇଁ ଜିମରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଥିଲେ ଏବଂ 2000 ରେ ସେ ଅଲ୍ ପ୍ରୋ ରେସଲିଂ ପାଇଁ ମନୋନୀତ ହୋଇଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସେ ଆଉ ପଛକୁ ଚାହିଁ ନଥିଲେ।