ଏବେ Sushant Singh ଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଉପରେ ଲଗାଇଲେ ବଡ ଆରୋପ, କହିଲେ- ନିଜ ପୁଅକୁ ସେ ନିଜେ….

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପିତା କେ.କେ ସିଂ ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପାଟନାରେ ଏକ ଏଫଆଇଆର ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ। ରିୟା ଏହା ବିରୋଧରେ କୋର୍ଟରେ ଏକ ପିଟିସନ ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏହି ମାମଲା ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ବିହାର ପୋଲିସ ପୂର୍ବ କିଛି ଦିନ ତଳେ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ତାଙ୍କୁ ମିଥ୍ୟା ମାମଲାରେ ଜଡିତ କରୁଛନ୍ତି। ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା କେ.କେ ସିଂ ଫସାଉଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାରେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ହାତ ନାହିଁ। ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଗତ ଏକ ବର୍ଷ ଧରି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଏକ ଲାଇଭ-ଇନ୍ ରହୁଥିଲେ। ରିୟା ତାଙ୍କ ଆବେଦନରେ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି – ସେ 8 ଜୁନ୍ 2020 ରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫ୍ଲାଟ ଛାଡି ନିଜ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲେ। ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଡିପ୍ରେସନ୍ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଡିପ୍ରେସନ୍ ଔଷଧ ମଧ୍ୟ ନେଉଥିଲେ|ରିୟା ମଧ୍ୟ ବାନ୍ଦ୍ରା ପୋଲିସର ତଦନ୍ତରେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ ।

ତାଙ୍କୁ ବିହାର ପୋଲିସର ଜଣେ ମହିଳା କନଷ୍ଟେବଳ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପାଇଁ ସେ ଦାୟୀ ନୁହଁନ୍ତି ବୋଲି ରିୟା ତାଙ୍କ ପିଟିସନରେ କହିଛନ୍ତି। ଏହି ମାମଲା ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବା ପରେ ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଇପିସିର ଧାରା 177 ଅନୁଯାୟୀ, ଯେଉଁଠାରେ ଅପରାଧ ଘଟିଛି ସେଠାରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଏବଂ ଶୁଣାଣି କରାଯାଇପାରିବ। ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ସେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖିତ। ସେ ତାଙ୍କ ଦାବିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପଛରେ କିଛି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ମୋତେ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଉଛି ଯେଉଁମାନେ ମୋ ବିରୁଦ୍ଧରେ ସାକ୍ଷୀ ଦେବେ|

ଏହି ସମୟରେ ବିହାର ପୋଲିସ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ମିତୁ ସିଂଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ମଧ୍ୟ ରେକର୍ଡ କରିଛି। ମିତୁ ସିଂ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ ରିୟାଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। ଯଦି ଉତ୍ସକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ, ମିତୁ ସିଂ ଜୁନ୍ 8 ରୁ ଜୁନ୍ 12 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପୋଲିସର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାହାଣୀ କହିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜୁନ୍ 8 ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ତାଙ୍କୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଝଗଡ଼ା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ଯାହାର ପରଦିନ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବାନ୍ଦ୍ରା ସ୍ଥିତ ଘର ଛାଡି କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ।