ଏବେ Sushantଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କର ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ହେଲା ଭାଇରଲ, ପଇସା ପାଇଁ ଏପରି କାମ କରୁଥିବାର ଆସିଲେ ନଜର, ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ବହୁତ କିଛି ଜଣା ପଡୁଛି

ଆଜି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହେବାର 2 ମାସ ବିତିଗଲାଣି। 14 ଜୁନ୍ ଦିନ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମୁମ୍ବାଇରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ତଥାପି, ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏପରି ଜୀବନ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତି କିପରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିପାରିବେ ତାହା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି|

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଶ୍ୱେତା ସିଂ କିର୍ତ୍ତୀ ତାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ପାଇବା ପାଇଁ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଛନ୍ତି। ଶ୍ୱେତା ସିଂ କିର୍ତ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ଅଭିଯାନର ଏକ ଅଂଶ ଭାବରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଗଷ୍ଟ 15 ରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଶ୍ୱେତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏକ ବିଶ୍ୱ ପ୍ରାର୍ଥନା ସଭା ଆୟୋଜିତ ହୋଇଛି। ଏହି ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଆଁ ପରି ବ୍ୟାପୁଛି।

ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରେ କାମ କରୁଥିବା କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଗାଳି ଦେଉଛନ୍ତି। ଯେଉଁ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାଳି ଦେଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ନାମ ରଜତ ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ରେକର୍ଡ ବିଷୟରେ ରାଜତ ଅବଗତ ଥିଲେ।

ପ୍ରିୟଙ୍କା ରାଜତଙ୍କୁ ଗାଳି ଦେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେହି ମଝିରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କୁହନ୍ତି, ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୁମେ ନାମ ନ କହିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ତୁମକୁ ଯିବାକୁ ଦେବି ନାହିଁ। ପ୍ରିୟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ରଜତଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଡାକିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ପୁଣି ଥରେ କୁହନ୍ତି, “ମୁଁ ତୁମକୁ ଯିବାକୁ ଦେବି ନାହିଁ, ତୁମେ ଜାଣି ନାହଁ ମୁଁ କଣ କରିବି”| ପ୍ରିୟଙ୍କା ରାଜତଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତୁମେ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ଘର ଭିତରେ ଅଛ ଭୁଲିଯାଅ ନାହିଁ| ଗତ ବର୍ଷ ଏପ୍ରିଲ ମାସର ଏହି ଭିଡିଓ ବୋଲି ଦାବି କରାଯାଉଛି। ସେହି ମାସରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ରଜତଙ୍କୁ ଚାକିରିରୁ ହଟାଇ ଦେଇଥିଲେ।

କିଏ ଭିଡିଓ ଲିକ୍ କରିଛି?

ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏବେ ସବୁଠାରୁ ବଡ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଙ୍କି ମାରୁଛି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ କିଏ ଲିକ୍ କରିଛି। ଭିଡିଓରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ଘରେ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଲଗାଉଥିଲେ। ଯଦି ଏହା ସତ ତେବେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ଶେଷ ଘରେ ମଧ୍ୟ ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇଥିବେ| ଯଦି କ୍ୟାମେରା ଫୁଟେଜ୍ ସାମ୍ନାକୁ ଆସେ, ତେବେ ଜୁନ୍ 13-14 ରେ ତାଙ୍କ ସହ କ’ଣ ଘଟିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ କିଏ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ ତାହା ସହଜରେ ଜାଣିହୋଇଯିବ |