ଏହା ହେଉଛି ‘କମେଡି କିଙ୍ଗ’ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘର, ପ୍ରଥମ ଥର ଘର ଭିତରର ଫଟୋ ଆସିଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆପଣ ବି ଦେଖି ଦିୟନ୍ତୁ

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଟିଭି ଜଗତର ଲୋକପ୍ରିୟ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ପରିଚୟର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ| କପିଲ ଏହି ଶୋ’ର ଅନେକ ସିଜନ୍ ଫାଇନାଲ୍ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ଷ୍ଟାଣ୍ଡଅପ୍ କମେଡି ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ଭିତରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପାଇପାରିଛନ୍ତି|କପିଲ 2013 ମସିହାରେ ଏକ ଶୋ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଆଜି ଅନେକ ସଫଳତା ଅତିକ୍ରମ କରିଛନ୍ତି| କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ସୋ ଦି କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ ଯାହା କେବଳ ଦେଶରେ ନୁହେଁ ବିଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସିଦ୍ଧ|

କପିଲ ତାଙ୍କ ହାସ୍ୟ ଅଭିନୟର ଶକ୍ତି ଆଗରେ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋସ ଉଡ଼ିଯାଏ|ତାଙ୍କ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟରେ ସେ ସଫଳତା ଏବଂ ଉଭୟ ଧନ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଛନ୍ତି| କପିଲ ଶର୍ମା ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତି। ଖବର ମୁତାବକ, କପିଲଙ୍କ ନାମ ଫୋର୍ବସର ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ସେଲିବ୍ରିଟି ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛି। କପିଲ ମୁମ୍ବାଇର ସେହି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘର ରୁହନ୍ତି|କପିଲ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ମା ଏବଂ ଝିଅଙ୍କ ସହ ଘରେ ରୁହନ୍ତି। ବୋଧହୁଏ ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଏକ ଏପିସୋଡ୍ ପାଇଁ କପିଲଙ୍କ ଫି 80 ରୁ 90 ଲକ୍ଷ ଅଟେ|କମେଡି ବ୍ୟତୀତ କପିଲ ବଡ ବ୍ରାଣ୍ଡ ସହିତ ଜଡିତ|ସେ ରିଅଲ ଇଷ୍ଟେଟରେ ମଧ୍ୟ ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।


କପିଲ ଶର୍ମା ପଞ୍ଜାବର, ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ସମ୍ପତ୍ତି ଅଛି| କପିଲଙ୍କ ବର୍ତ୍ତମାନ ପଞ୍ଜାବରେ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ବଙ୍ଗଳା ଅଛି। କପିଲ ଛୁଟି ନେଇ ନିଜ ସହରକୁ ଯାଆନ୍ତି|ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମିଶନ୍ତି| ମୁମ୍ବାଇରେ କପିଲଙ୍କ ଘର ଅନଧେରି ୱେଷ୍ଟରେ ଅଛି|କପିଲ ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ| ଆପଣ କ୍ୱଚିତ୍ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ମୀଖା ସିଂ ଏବଂ କପିଲ ଶର୍ମା ଗୋଟିଏ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ରୁହନ୍ତି|

କପିଲ ଘରର ଭିତର ଭାଗରେ ବହୁତ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରି ଡିଜାଇନ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିସହ କୋଠରୀଗୁଡ଼ିକରେ କାନ୍ଥ ବ୍ଲକ ଆର୍ଟ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି| ଏଥି ସହିତ, ତାଙ୍କ ଘରର କାନ୍ଥରେ ଥିବା ରଙ୍ଗ ଏବଂ ଆସବାବପତ୍ର ରେଟ୍ରୋ ଲୁକର|କପିଲ ନିଜ ସହର ପଞ୍ଜାବକୁ ଯିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଘରର ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ। 2016 ମସିହାରେ ଯେତେବେଳେ ସେ କାମରୁ ବିରତି ନେବା ପରେ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ|