ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ, ନିଜେର ବୟସ ମାତ୍ର ୨୬ ବର୍ଷ, ସୁନ୍ଦରତା ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ଫିଦା ହେଇଯିବେ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲା ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ ଏବଂ ନିଜ ର ସୌନ୍ଦର୍ୟ ପାଇଁ ଅନେକ ସମୟରେ ଚର୍ଚା ରେ ଥାଆନ୍ତି |ଉର୍ବଶୀ ନିଜ ସୁନ୍ଦରତା ହେତୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଙ୍କ ହୃଦୟର ରହିଥାନ୍ତି I ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚା କୁ ଆସିଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ନିକଟରେ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟ ସମୟରେ ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ |

କେଉଁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ସେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି ଉର୍ବଶୀଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତରରେ ଉର୍ବଶୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରେ। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣାଇଥିଲେ। ଯଦିଓ ଯୁଗ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି |

ବ୍ୟାୟାମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଥିରୁଟୁ ପାୟଲେ ୨’ର ହିନ୍ଦୀ ରିମେକ୍ରେ ନଜର ଆସିବେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ଉର୍ବଶୀ 2013 ମସିହାରେ ଫିଲ୍ମ’ ସିଂ ସାହାବ ଡି ଗ୍ରେଟ୍ ‘ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ।

ଉର୍ବଶୀ ରାଉତେଲା ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରହୁଛନ୍ତି | ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉର୍ବଶୀ ପ୍ରାୟତ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି I ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସିଲ କରିଥାଏ |