କେଉଁ କାରଣ ପାଇଁ କରିସ୍ମାଙ୍କୁ ଛାଡି ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଛନ ହଟାତ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ବାହା ହେଇଯାଇଥିଲେ, ଅନେକ ବର୍ଷ ପରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ସତ୍ୟତା

ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଛନ ଓ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ରାୟ ବଚ୍ଛନ ବଲିଉଡ ର ଆଦର୍ଶ ଦମ୍ପତି ରୂପେ ପରିଚିତ ଅଟନ୍ତି I ଆଜିକା ସମୟ ରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ କୁ ଏତେ ବର୍ଷ ହେଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ଅତୁଟ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧ ରହିଛି I ଗୋଟେ ପଟେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଅଭିଷେକ ଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି ତ ଅନ୍ୟପଟେ ଅଭିଷେକ ମଧ୍ୟ ନିଜ ର ଦାଇତ୍ୱ ସମ୍ପୂର୍ଣ ପୁରା କରୁଛନ୍ତି I କିନ୍ତୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଙ୍କୁ ବିବାହ ପୂର୍ବ ରୁ ଅଭିଷେକ ଙ୍କ ର ଜୀବନ ରେ ଆଉ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କର ଆଗମନ ହେଇଥିଲା I ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଙ୍କ ସହ ବିବାହ ପୂର୍ବ ରୁ ଅଭିଷେକ ବଚନ ଙ୍କ ଜୀବନ ରେ କରିସ୍ମା କାପୁର ଆସିଥିଲେ I କିନ୍ତୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ବେଶୀ ଦିନ ରହି ନ ଥିଲା I

ଫିଲ୍ମ ହଁ ମେନେ ଭି ପ୍ୟାର କିୟା ହେ , ର ସୁଟିଂ ସମୟ ରେ କରିସ୍ମା କପୁର ଓ ଅଭିଷେକ ବଚନ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଢି ଉଠିଥିଲା I 2002 ମସିହା ରେ ଅଭିଷେକ ଓ କରିସ୍ମା ଙ୍କ ର ନିର୍ବନ୍ଧ ମଧ୍ୟ ହେଇଥିଲା I କିନ୍ତୁ କରିସ୍ମା କିଛି ଏପରି କହିଥିଲେ ଯାହା କି ଅଭିଷେକ ଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସି ନ ଥିଲା I କରିସ୍ମା ତାଙ୍କ ବିବାହ ପରେ ଏକାକୀ ଅଭିଷେକ ଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟତ୍ର ରହିବା କୁ ଚାହୁଁଥିଲେ I

ଅଭିଷେକ ଙ୍କୁ ଦାବି କରିଥିଲେ
କରିସ୍ମା , ଅଭିଷେକ ଙ୍କୁ ଏହା କହିଥିଲେ କି ସେ ବିବାହ ପରେ ଅନ୍ୟତ୍ର ଘରେ ତାଙ୍କ ସହ ଏକାକୀ ରହିବା କୁ ଇଚ୍ଛା କରିଥିଲେ I କିନ୍ତୁ ଅଭିଷେକ ନିଜ ପିତାମାତା ଙ୍କୁ ଛାଡି ଏପରି ରହିବା ପସନ୍ଦ କରି ନ ଥିଲେ I ଏବଂ ଅଭିଷେକ ଙ୍କୁ ଏପରି କଥା ଠିକ ଲାଗି ନ ଥିଲା I ତେଣୁ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ସେ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ I

ବବିତା ଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ନ ଥିଲା ସମ୍ପର୍କ
କରିସ୍ମା ଙ୍କ ର ମା ବିବିତା ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ପସନ୍ଦ ନ ଥିଲା I ସେ ସମୟ ରେ କରିସ୍ମା ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ରେ ସଫଳତା ର ଶୀର୍ଷ ରେ ରହିଥିଲେ I ଏବଂ ଅଭିଷେକ ଙ୍କ ର କ୍ୟାରିୟର ବଲିଉଡ ରେ ଆରମ୍ଭ ହେଉଥିଲା I ସେ ସମୟ ରେ ରିଫାୟୁଜି ପରି ଫ୍ଲପ ଫିଲ୍ମ ରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିଷେକ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ I ତେଣୁ ବବିତା ଙ୍କ ର ଏହି ଡର ଥିଲା କି ଅଭିଷେକ ଙ୍କ ର ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟର ରେ କୌଣସି ସଫଳତା ନାହିଁ I ଏହିପରି କାରଣ କୁ ନେଇ ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଅଧୁରା ରହିଥିଲା I

ଜୟା ଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଥିଲା ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ
ଏହି ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯିବା ପରେ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଙ୍କ ସହ ଅଭିଷେକ ଙ୍କ ର ସାକ୍ଷ୍ୟାତ ହେଇଥିଲା I ଉଭୟ ଙ୍କ ର ସାକ୍ଷ୍ୟାତ 2000 ମସିହା ରେ ହେଇଥିଲା I ଫିଲ୍ମ ଗୁରୁ ର ସୁଟିଂ ସେଟ ରେ ଅଭିଷେକ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଙ୍କୁ ପ୍ରପୋଜ କରିଥିଲେ I ଏହା ପରେ 2007 ରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ର ବିବାହ ହେଇଥିଲା I ଏପରି କି ଅଭିଷେକ ଙ୍କ ର ମା ଜୟା ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ବେଶ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ ଥିଲେ I ଏହି କାରଣ ରୁ ଅଭିଷେକ ଓ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟ ଙ୍କ ର ବିବାହ ହେଇଥିଲା I

Share Your Comments Below