ବେସ୍ୟା ସହିତ ଧରା ପଡିଥିଲା ଏହି କ୍ରିକେଟର, ଭାବି ସ୍ତ୍ରୀ ତଥାପି ତାଙ୍କୁ ବାହା ହେଇଥିଲେ

ଆଜି କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବେ ଯିଏ ତାଙ୍କ ବୋଲିଂ ଏବଂ ଆକ୍ରୋଶ ର କ୍ରିକେଟ୍ ଜଗତରେ ବହୁ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମ୍ୟାଚ୍ ଫିକ୍ସିଂରେ ଜଡିତ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କର କ୍ରିକେଟ୍ କ୍ୟାରିୟର ସ୍ଥିର ହୋଇଯାଇଥିଲା। ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରନ୍ତୁ ଯେ ସେ ଭାରତୀୟ ବୋଲର ଶ୍ରୀସନ୍ତଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଉପରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିବା |

ଶ୍ରୀସନ୍ତ ସେଠାରେ କ୍ରିକେଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଶ୍ରୀସନ୍ତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରୀ ପ୍ରଥମେ ଜୟପୁର ସହରରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ। ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ଶ୍ରୀସନ୍ଥ ଭୁବନେଶ୍ୱରୀଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରିଥିଲେ। ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ ଯେ ଭୁବନେଶ୍ୱରୀ ରାଜସ୍ଥାନର ଦିୱାନପୁରା ରାଜ ପରିବାରର ରାଜକୁମାରୀ | ପ୍ରାୟ 6 ବର୍ଷ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିବା ପରେ ଦୁହେଁ 2013 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସାନଭିକା ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟଶ୍ରୀଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି।

ଶ୍ରୀସନ୍ତଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ 2013 ରେ ଶ୍ରୀସନ୍ତଙ୍କୁ ଏକ ହୋଟେଲ ରୁମରେ ଜଣେ ଦେହ ବ୍ୟବସାୟୀ ଙ୍କ ସହିତ ଧରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ କୋଠରୀରୁ କଣ୍ଡୋମ ପ୍ୟାକେଟ୍ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ମୋ ବାପା ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯେ ତୁମେ ତଥାପି ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ? ”ରାଜେଶ୍ୱରୀ ହଁ କହିଛନ୍ତି।

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଗଲେ 37 ବର୍ଷୀୟ ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଶ୍ରୀସନ୍ତ ଭାରତୀୟ ଦଳ ପାଇଁ 27 ଟି ଟେଷ୍ଟ, 53 ଟି ODI ଏବଂ 10 ଟି -20 ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଖେଳିଛନ୍ତି।