Bollywood ପାଇଁ ଆସିଲା ଆଉ ଏକ ଦୁଃଖର ଖବର, ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତାଙ୍କର ହେଲା ନିଧନ ପରେ ସାରା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଖେଳିଗଲା ଶୋକର ଛାୟା

ଯେକୌଣସି ଅଭିନେତା କିମ୍ବା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସେ ଯେଉଁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରନ୍ତି ସେହି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ସାରା ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଥାଏ | ଆଜି ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ତଥା ନିର୍ଦେଶକ ଙ୍କ ନିଧନ ହୋଇଯାଇଛି | ଆସନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା |

ଟଲିଉଡ ସିନେମାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ତଥା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବିସୁଙ୍କ 75 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ବିସୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଚେନ୍ନାଇର ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ତାଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କିଡନୀ ସମସ୍ୟା ଥିଲା ଏବଂ ରବିବାର ଦିନ ହୃଦ୍‌ଘାତ ହେତୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ତାମିଲ ସିନେମାରେ ତାଙ୍କର ଅବଦାନ ସର୍ବଦା ସ୍ମରଣୀୟ ହୋଇ ରହିବ | ତାମିଲ ସିନେମାକୁ ଭିସୁଙ୍କ ବହୁତ ଅବଦାନ ଏବଂ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆଚରଣ ପାଇଁ ଚିରସ୍ମରଣୀୟ ହୋଇରହିବେ |


ଭିସୁ 60 ରୁ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ 25 ରୁ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ହେଲା ସାମସାରାମ ଅଦୁ ମିନସରାମ, ଥିରୁମାଥୀ ଓରୁ ଭେଗୁମାଥୀ, ନେଙ୍ଗା ନାଲା ଇରୁକାନମ୍, ମେଣ୍ଡୁମ୍ ସାବିତ୍ରୀ। ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ବାଲାଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ। କୁହାଯାଏ ଯେ ସେ ଜଣେ ବଡ ହୃଦୟବାନ ବ୍ୟକ୍ତି ଥିଲେ | ସେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି |