ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଲେ- ‘ମୁଁ ଶନି ଲିଓନି ହେବାକୁ ଚାହୁଁଚି’ ତାପରେ ଗୋଟେ ଦିନ ହେଇଗଲା ଏପରି କି….

ବଲିଉଡ ଅଭିନତ୍ରୀ ଶନି ଲିଓନି ବିଗ ବସରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଭାବରେ ଯୋଗଦେବା ପରଠାରୁ ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ବଦଳି ଯାଇଛି । ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁ ଯେ 2012 ରେ ଜିସମ୍ -2 ସହିତ ବଲିଉଡରେ କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଜଣେ ଆଡଲ୍ଟ ଷ୍ଟାର ଥିଲେ | ତେବେ ‘ବେବି ଡଲ୍’ ଅର୍ଥାତ୍ ଶନି ଲିଓନି ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି, ସେ.ସବୁଆଡେ ଛାଇ ଯାଇଛନ୍ତି | ଯେବେଠୁ ସେ ବିଗ୍ ବସ୍ ପରେ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି, ସେବେଠୁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ କାମର ଅଭାବ ନାହିଁ | ବଲିଉଡ ସହିତ ସେ ବାକି ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ପାଇଛନ୍ତି | ବୋଧହୁଏ ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ଝିଅ ବି ଶନି ଲିଓନିଙ୍କ ପରି ହେବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଛନ୍ତି | ନିକଟରେ ଜଣେ ଝିଅ କହିଲେ କି ମୁଁ ଶନି ଲିଓନିହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି |

ବଲିଉଡ ସହିତ ସେ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ବି ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ପାଇଛନ୍ତି | ବଲିଉଡର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶନି ଲିଓନି ବଲିଉଡକୁ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର ଥିଲେ। ଜଣେ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର ହୋଇ ସନି ଲିଓନି ବିଗ୍ ବସ୍ ରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ | ବିଗ୍ ବସ୍ ପରଠାରୁ ଶନି ଲିଓନି ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇଥିଲେ | ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ଏବେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଝିଅ ତାଙ୍କ ପରି ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି |

ଶନି ଲିଓନିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେଇଛନ୍ତି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ
ବାସ୍ତବରେ, ଶନି ଲିଓନିଙ୍କ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର ପ୍ରତିଛବି ବଲିଉଡରେ ପ୍ରବେଶ ପରେ ଶେଷ ହୋଇଛି | ଯେହେତୁ ଶନି ଲିଓନି ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିସାରିଛନ୍ତି, ସେ ଏବେ ଆଉ କୌଣସି ପର୍ଣ୍ଣ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କରିନାହାଁନ୍ତି । ବୋଧହୁଏ ସେଥିପାଇଁ ସେ ଆଜି ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆଦର୍ଶ ପାଲଟିଛନ୍ତି | ଏହି ତାଲିକାରେ ଆଉ ଏକ ନାମ ଯୋଡା ଯାଇଛି |

ଏହି ନାମ ହେଉଛି ପାଲ୍ଲାଭି ସିଂଙ୍କର, ଯିଏ ଭୋଜପୁରୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରନ୍ତି | ପାଲ୍ଲାଭି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ଶନି ଲିଓନିଙ୍କ ଭଳି ଦେଖାଯାଉଛି । ସେଥିପାଇଁ ସେ ନିଜକୁ ଶନି ସିଂ ନାମ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଶନି ଲିଓନିଙ୍କ ପରି ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି| ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁ ଯେ ପାଲ୍ଲାଭି ସିଂ ବା ଶନି ସିଂ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ଭୋଜପୁରୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି |

ଏ ମଧ୍ୟ ଗୋଟେ ଦିନ ପାଇଁ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଶନି ଲିଓନି
ଶନି ଲିଓନି ହେବାର ତାଲିକାରେ କେବଳ ପାଲ୍ଲାଭି ନାହାଁନ୍ତି ଟିଭି କୁଇନ ନାମକରେ ପରିଚିତ ଏକତା କପୁର ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି | ସେ ବି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଶନି ଲିଓନି ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି । କିନ୍ତୁ, ଏକତା କେବଳ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପାଇଁ ଶନି ଲିଓନି ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ଏକତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେ ଗୋଟିଏ ଦିନ ପାଇଁ ଶନି ଲିଓନି ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଆନ୍ତି ତେବେ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ |

ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁ ଯେ ଏକତା ଏହି କଥା ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ରାଗିଣୀ ଏମଏମଏସ-୨’ର ପ୍ରମୋସନ ସମୟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ । ଏକତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସବୁ ପୁଅ ଶନି ଲିଓନିଙ୍କର ବୋଲଡନେସ ଓ ସେକ୍ସିନେସ ର ଦିୱାନା ଅଟନ୍ତି । ତେଣୁ ମୁଁ ଯଦି ସେହି ସ୍ଥାନରେ ନିଜକୁ ଦେଖେ ତେବେ ମୁଁ ଖୁସି ହେବି। ‘