17 ବର୍ଷ ବଡ଼ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଏମିତି ଫଟୋ ସେୟାର କରିଦେଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ, ଫୋଟୋ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ରାଗିଗଲେ ଲୋକେ ତାପରେ ତ

ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କର ଫଟୋ କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ସେୟାର କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଦର୍ଶକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରନ୍ତି, ଏହା ବିଷୟରେ କିଛି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ | ଏହି ସେଲିବ୍ରେଟୀମାନେ ବେଳେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଫଟୋ କିମ୍ବା ଭିଡିଓ ପାଇଁ ଅନେକ ପ୍ରଶଂସା ପାଆନ୍ତି, ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ସେମାନେ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ୍ ହୁଅନ୍ତି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ଟ୍ରୋଲ୍ କରିବା ସାଧାରଣ ହୋଇଗଲାଣି | ବଲିଉଡର ଅନେକ ବଡ ସେଲିବ୍ରିଟି ଟ୍ରୋଲ ହେଉଛନ୍ତି | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆଜିକାଲି ଦିଲୀପ କୁମାରଙ୍କ ଏବଂ ସେଏରା ବାନୁଙ୍କ ଭାଣିଜୀ ତଥା ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାୟଶା ସେହଗଲଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି। ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାରଣ ପାଇଁ ସାୟଶା ଟ୍ରୋଲର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି |


ସାୟଶା ସେହଗଲ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସ୍ୱାମୀ ଆର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସହ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଚିତ୍ର ଏକ ପାର୍ଟିର, ଯେଉଁଥିରେ ଦମ୍ପତି ପରସ୍ପର ସହିତ ହାତ ଧରି ନାଚୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି | ଏହି ଛବିରେ ଉଭୟ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି | କଳା ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ଏବଂ ହୀରା ହାରରେ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ଆର୍ଯ୍ୟ ଏକ କଳା ସାର୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |

ଏହି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିବାବେଳେ ସାୟଶା କ୍ୟାପସନ ଦେଇଛନ୍ତି, “ମୋ ପ୍ରେମ ସହିତ ନାଚ” | ସାୟଶା ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରିବା ମାତ୍ରେ ଏହା ଶୀଘ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା | ତାଙ୍କର ଏହି ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ରକୁ କିଛି ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବାବେଳେ କେହି କେହି ସାୟଶା ଏବଂ ଆର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୟସ ବ୍ୟବଧାନରେ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ |


ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ସାୟଶାଙ୍କ ଫଟୋ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ପିତା ଏବଂ ଝିଅ । ସେହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଥିଲେ, “ତୁମର ପ୍ରେମ ସହିତ ନାଚ! ଭଉଣୀ, ପିତାଙ୍କ ସହିତ ନାଚ ” ସାୟଶା ଏବଂ ଆର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଫଟୋରେ ଏହିପରି ଅନେକ ଖରାପ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ଉଭୟ ଦକ୍ଷିଣର ଏକ ନମ୍ବର ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀ | ସେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ଶିବାୟ’ ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ।