NCB ଙ୍କ ପ୍ରଶ୍ନ ସାମ୍ନାରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ମାନିଲେ ହାର, ଶେଷରେ ଖୋଲି ଦେଲେ ମୁଁହ, ସବୁ ସତ କହିଦେଲେ …

ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ନାରୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ର ହେପାଜତରେ ଅନେକ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାରକୁ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ନାରୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ଦ୍ୱାରା ଅନେକ ଘଣ୍ଟା ଧରି ପଚରାଉଚରା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ରିୟା ଅନେକ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା କୁହାଯାଉଛି ଯେ ନାରୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋର ଟିମ୍ ରିୟାଙ୍କୁ ସମୁଦାୟ 55 ଟି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ରିୟା ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି।

ନିଜ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କିଣିଥିଲେ ଡ୍ରଗ୍ସ

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଉପରେ ନିଶା ସେବନ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ନେବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ୍ୟ କରୁଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ରିୟା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଡ୍ରଗ୍ସ କିଣୁଥିଲେ ଏବଂ ସେ କେବେବି ଡ୍ରଗ୍ସ ଖାଇ ନାହାଁନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ବର୍ତମାନ ରିୟା ନାରୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ ଟିମ୍ ଆଗରେ ସତ୍ୟତା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପାଇଁ ଡ୍ରଗ୍ କିଣୁଥିଲେ।

ରିୟା ଆରମ୍ଭରୁ ଦାବି କରୁଥିଲେ ଯେ ସେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ନାରୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋରେ ରିୟା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପାଇଁ ଡ୍ରଗ୍ସ କିଣିଛନ୍ତି ଏବଂ ଖାଇଛନ୍ତି।

ଏହିପରି ବାହାରିଲା ସତ

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏନସିବିକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଜଣେ ଭଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ଯାହା ଉପରେ ଏନସିବି ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ‘କିନ୍ତୁ ମ୍ୟାଡ଼ାମ ଆପଣଙ୍କ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ସମୟ ନାହିଁ | ତେବେ ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜଣେ ଭଲ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିପରି ହେବେ? ”ରିୟା ଏହା ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ସବୁ କହିଗଲେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ରିୟା ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିବା ମନା କରିଥିଲେ, ଏହାପରେ ଏନସିବି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଆପଣ କେବେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଖାଇ ନାହାଁନ୍ତି। ତେଣୁ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ ଜଣେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବସାୟୀ | ଯାହା ଏକ ଗୁରୁତର ଅପରାଧ | ଏହିପରି ପ୍ରଶ୍ନ ଶୁଣି ରିୟା ଧୀରେ ଧୀରେ ସବୁକିଛି କହିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ |

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏନସିବି ଅଧୀନରେ ଅଛନ୍ତି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ରିୟା ଡ୍ରଗ୍ ନେଉଥିବା ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ନାମଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ବଲିଉଡ ସହିତ ଜଡିତ | ରିୟା ବର୍ତ୍ତମାନ ବାଇକୁଲ୍ଲା ଜେଲରେ ରହିଛନ୍ତି। ରିୟାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକ୍ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ମଧ୍ୟ ଏନସିବି ଅଧୀନରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ମାମଲାରେ ଏନସିବି ପ୍ରଥମେ ରିୟାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଅନେକ ନାମ ଆସିଥିଲା। ଏହା ପରେ ରିୟାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡକାଯାଇଥିଲା।