ଆରେ ବାପ ରେ! ଏହି ବ୍ରା’ର ଜାଣିକି ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ବି ଘୁରେଇ ଦେବ, କିଣି ଦେବେ ଗୋଟେ ସହର….

ପ୍ରତ୍ୟେକ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ର ପୋଷାକ ତାଲିକାରେ ବ୍ରା ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ | ସେମାନେ ବହୁ ବର୍ଷ ଧରି ବଜାରରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | ସମୟ ସହିତ, ଏହି ବ୍ରା ର ଡିଜାଇନ୍ ଏବଂ ସାଇଜ ରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଛି | ଆଜି ଆପଣ ସେଗୁଡିକୁ ଅନେକ ଆକୃତି, ସାମଗ୍ରୀ, ରଙ୍ଗ, ଡିଜାଇନ୍ ଇତ୍ୟାଦିରେ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆମେ ଏହି ବ୍ରାସର ମୂଲ୍ୟକୁ ଦେଖିବା, ତେବେ ବଜାରରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଦୋକାନରୁ କିଣାଯାଇଥିବା ବ୍ରା ଶସ୍ତା ହୋଇପାରେ | ଯେତେବେଳେ ଏକ ଶୋ ରୁମ୍ ରୁ କିଣାଯାଇଥିବା ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ବ୍ରା ଟିକେ ମହଙ୍ଗା |

ଆପଣ କାହିଁକି ବଜାରରୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଏବଂ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ବ୍ରା କିଣନ୍ତି ନାହିଁ | ଏହାର ମୂଲ୍ୟ କିଛି ହଜାର ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ହେବ ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ବଜାରରେ ଏକ ବ୍ରା ଅଛି ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ନୁହେଁ ବରଂ କୋଟିରେ ଅଛି?

ଫ୍ୟାଶନ ସୋ’ରେ ନଜର ଆସିଲା 13 କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରା
ନିକଟରେ ଚାଇନାର ସାଂଘାଇ ସହରରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫ୍ୟାଶନ ସୋ ‘ଭିକ୍ଟୋରିଆର ସିକ୍ରେଟ୍’ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା। ସବୁଥର ପରି ଏହି ଫ୍ୟାଶନ ସୋ’ରେ ବିଶ୍ୱ ର ବିଭିନ୍ନ ସୁପରମୋଡେଲମାନେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | ଏହି ମଡେଲଗୁଡିକ ଦୁନିଆର ଟପ୍ ଫ୍ୟାଶନ୍ ଡିଜାଇନର୍ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଡିଜାଇନ୍ ହୋଇଥିବା ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ରାମ୍ପରେ ଚାଲିଲେ | ଏହି ସୋ ଦେଖିବାକୁ ଦୁନିଆର ଅନେକ ଲୋକ ଆସିଥିଲେ |

ଯଦିଓ ଏହି ଶୋ’ରେ ଏକରୁ ଅଧିକ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ପୋଷାକ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଜିନିଷ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିଲା ଏବଂ ଏହା ମଧ୍ୟ ମିଡିଆ ଆଲୋଚନାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲା | ବାସ୍ତବରେ, 27 ବର୍ଷୀୟ ବ୍ରାଜିଲ୍ ମଡେଲ୍ ଲିଆସ୍ ରିବିରୋ ଏହି ଶୋ’ରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ଏହି ବ୍ରା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଚମତ୍କାର ଦେଖାଯାଉଥିଲା |

କିନ୍ତୁ ଏହି ଶୋ’ର ମୁଖ୍ୟ ଆକର୍ଷଣ ଥିଲା ଏହି ସୁନ୍ଦର ବ୍ରା ର ମୂଲ୍ୟ 2 ମିଲିୟନ୍ ଡଲାର ବା ପ୍ରାୟ 13 କୋଟି ଟଙ୍କା ଥିଲା | ଏହି ବ୍ରା ର ନାମ ‘କଳ୍ପନା ବ୍ରା’ ରଖାଯାଇଛି |

13 କୋଟି ବ୍ରା’ର ବିଶେଷତା କ’ଣ?
ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକେ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବୁଥିବେ ଏହି ବ୍ରା ରେ କେଉଁ ବିଶେଷ ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହା ଏତେ ମହଙ୍ଗା | ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ବ୍ରା ରେ 18 କ୍ୟାରେଟ୍ ସୁନା ଧାତୁ ଅଛି | ବନ୍ଧୁଗଣ, ଏହି ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ରା ମୂଲ୍ୟବାନ ହୀରା ସହିତ ସଜ୍ଜିତ | ଏହି ବ୍ରାକୁ ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିବା ପାଇଁ ଡିଜାଇନର୍ ହଳଦିଆ ନୀଳମଣି ଏବଂ ନୀଳ ଟୋପାଜ୍ ମଧ୍ୟ ପ୍ରୟୋଗ କରିଛନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ଏହି ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିବା ମଡେଲ୍ ତାଙ୍କ ଫଟୋକୁ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଏହା ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଗଲା |