ଛି ଛି : ଗାଇ ଏବଂ ଘୁଷୁରୀର ମାଂସ ଖାଅନ୍ତି ଜୟା ବଚ୍ଚନ, କୁହନ୍ତି ଯାହାର ଯାହା ଇଚ୍ଛା ସେ ଖାଇବ – ଅମର ସିଂ…

ସମାଜବାଦି ପାର୍ଟି ନେତା ଅମର ସିଂଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଉଭୟ ଗାଇ ଏବଂ ଘୁଷୁରୀର ମାଂସ ଖାଉଛନ୍ତି। ସେ ଏହି ତଥ୍ୟକୁ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଅର୍ଥାତ୍ 2015 ରେ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ସେ ବିନ୍ଦୁଚାଲ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ବୋନି କପୁର ଏବଂ ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ଜୟପ୍ରଡା ମଧ୍ୟ ଥିଲେ। ଅମର ସିଂଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ଥରେ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ଏକ ଆମେରିକୀୟ ସମ୍ମିଳନୀକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏଠାରେ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ଗାଇ ଏବଂ ଘୁଷୁରି ମାଂସ ଖାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା କେବଳ ପୋର୍କ ଏବଂ ବିଫ ଥିଲା |

ଖାଇବାକୁ ସ୍ୱାଧୀନତା ରହିବା ଉଚିତ୍

ଗାଇ ଏବଂ ଘୁଷୁରି ଖାଇବା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅମର ସିଂ ଏବଂ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିତର୍କ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା। ଅମର ସିଂଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଜୟା ବଚ୍ଚନ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିଲେ ଯେ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତିର ସ୍ୱାଧୀନତା ପରି ଖାଇବାକୁ ସ୍ୱାଧୀନତା ରହିବା ଉଚିତ୍। ଖାଇବା ଏବଂ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ହତ୍ୟା ଭଳି ଜିନିଷ ରହିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | କେହି କଣ ଖାଏ ଏବଂ ପିନ୍ଧନ୍ତି ତାହା ହେଉଛି ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିଷୟ | ଏହି କଥାକୁ ନେଇ କାହାର ହତ୍ୟା କରିବା ଭୁଲ |

ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇଗଲା

କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଅମର ସିଂ ହିଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜୟା ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଏସପିରେ ସାମିଲ କରିଥିଲେ। ଖରାପ ସମୟରେ ସେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ଦେବାଳିଆ ହେବାରୁ ରକ୍ଷା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଏକ ସମୟରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏବଂ ଜୟାଙ୍କ ସହ ଅମର ସିଂଙ୍କର ଅତି ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | ଅବଶ୍ୟ, ପରେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଅମର ସିଂ କହିଥିଲେ, ‘ଅମିତାଭ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଭଗବାନ୍’ର ଚରିତ୍ର ପରି ନୁହଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ଜଣେ ବାଗ ଉଜଡ଼ା |

ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହେବାର ଏହା ଥିଲା କାରଣ

ଅମର ସିଂଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଅମିତାଭ ଥରେ ଅନୀଲ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ଘରେ ମୋ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ମୋ ହେତୁ ସାହାରା ବୋର୍ଡ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ହଟାଇ ଦେଇଛି। ଏହା ପରେ ଆମର ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇଗଲା|