ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡିଆଙ୍କ ପରେ ଏବେ ଏହି ବଡ଼ ଖେଳାଳି ନିଜ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହ କରିଲେ ନିର୍ବନ୍ଧ, ଯୋଡି ଦେଖିଲେ କହିବେ ସ୍ଵର୍ଗରୁ ତିଆରି ଏ ଯୋଡି

ଜାଣିରଖନ୍ତୁ କି 2020 ବର୍ଷ ର ଆରମ୍ଭ ରୁ ହିଁ ଭାରତୀୟ ଟିମ ର ଅଲ୍ରାଉଣ୍ଡର ଖେଳାଳି ହାର୍ଦିକ ପାଣ୍ଡିଆ ତାଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନତାସା ଙ୍କୁ ନିର୍ବନ୍ଧ କରିଛନ୍ତି I ଦୀର୍ଘ ସମୟ ହେବ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର କୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ I ତେବେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଜଣେ କ୍ରିକେଟର ନିଜ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଙ୍କ ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ ସମାରୋହ ର ଆୟୋଜନ ପୁରା କରିଛନ୍ତି I ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିଏ ଏହି କ୍ରିକେଟର I

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ କ୍ରିକେଟ ଟିମ ର ଦ୍ରୁତ ଖେଳାଳି ପେଟ କମିଶ ନିଜ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ବେକି ଵେଷ୍ଟନ ଙ୍କ ସହ ନିର୍ବନ୍ଧ ସମାରୋହ ଶେଷ କରିଛନ୍ତି I ଏହି ବିଷୟ ରେ ସୂଚନା ସେ ନିଜ ର ଇନ୍ଷ୍ଟଗ୍ରାମ ରେ ଦେଇଛନ୍ତି I ସେ ପିନ୍ଧିଥିବା ମୁଦି ସହ ନିଜ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଙ୍କ ର ଫୋଟୋ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଇନ୍ଷ୍ଟଗ୍ରାମ ରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି I

IPL ର ନିଲାମୀ ରେ ପେଟ କମିଶ ଙ୍କ ର ନିଲାମୀ ବେଶ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟ ରେ ହେଇଥିଲା I ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚଯ୍ୟ ହେବେ କି କଲିକତା ନାଇଟ ରାଇଡର ଟିମ ନିଜ ଟିମ ରେ ପେଟ କମିଶ ଙ୍କୁ ସାମିଲ କରିଛି ଏବଂ 15.5 କୋଟି ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟ ରେ ପେଟ କମିଶ ଙ୍କ ର ନିଲାମୀ ହେଇଥିଲା I ଏହି ବର୍ଷ IPL ରେ ପେଟ କମିଶ ଙ୍କୁ ରାଜସ୍ତାନ ରୟଲସ ଟିମ 14.5 କୋଟି ଟଙ୍କା ରେ ନିଜ ଟିମ ରେ ସାମିଲ କରିଛି I

ସବୁଠାରୁ ଦାମୀ ଖେଳାଳି ଙ୍କ ର ଶୁଚି ରେ ମଧ୍ୟ ପେଟ କମିଶ ଙ୍କ ର ନାମ ରହିଛି I ମାତ୍ର 50 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଅନ୍ତର ରେ ସେ ଯୁବରାଜ ସିଂ ଙ୍କ ର ପଛ ରେ ରହିଛନ୍ତି I କାରଣ IPL ରେ ଯୁବରାଜ ସିଂ 16 କୋଟି ମୂଲ୍ୟ ରେ ନିଲାମୀ ହେଇଥିଲେ I ପେଟ କମିଶ ଙ୍କ ପାଁଇ 2019 ମସିହା ବେଶ ଭଲ ରହିଛି I ତାଙ୍କୁ ICC ରେ ଜାନୁୟାରୀ 2019 ରେ ଟେଷ୍ଟ କ୍ରିକେଟ ଅଫ ଦି ଇଅର ଘୋଷିତ କରାଯାଇଥିଲା I

ବିଗତ ବର୍ଷ ପେଟ କମିଶ 13 ଗୋଟି ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ରେ 59 ଗୋଟି ଵିକେଟ ନେଇଥିଲେ I ତାଙ୍କ ପରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ରେ ରହିଛନ୍ତି ନାଥନ ଲୱାନ I ଯିଏ କି 45 ଗୋଟି ଵିକେଟ ନିଜ ନାମ ରେ କରିଛନ୍ତି I ଟେଷ୍ଟ ୱାନଡେ ଓ ଟି 20 ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କ୍ରିକେଟ ରେ ମୋଟ 35 ମ୍ୟାଚ ଖେଳି 99 ଗୋଟି ଵିକେଟ ନେଇଛନ୍ତି I ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟ ରେ ରହିଛନ୍ତି ହାମବତନ ମିଶେଲ ଷ୍ଟ୍ରକ ଓ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଟିମ ର ମୋହମ୍ମଦ ସମୀ ଦୁହେଁ 77-77 ଵିକେଟ ନେଇଥିଲେ I

Share Your Comments Below