ଟିଭିରେ ସଂସ୍କାରି ଦେଖାଯାଉଥିବା ଏହି ବହୁ ମାନେ ଅସଲ ଜୀବନରେ ବହୁତ ହଟ ଓ ସେକ୍ସି, ଫୋଟୋ ଦେଖିଲେ ପାଗଳ ହେଇଯିବେ

ଯଦି ଆମେ ଆଜିର ସମୟ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା, ତେବେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏବଂ ମନରେ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ବସିଛି, ଏବଂ ତାହା ହେଉଛି ଯେ କୋଉଠି ନା କୋଉଠି, ଲୋକମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଟିଭି ସିରିଏଲରେ ଯୋଉ ବହୁ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖା ଯାଏ ସେମାନେ ନିଜ ନିଜରେ ଜଣେ ଆଦର୍ଶ ଅଟନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଚରିତ୍ରଗୁଡିକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଦର୍ଶ ପ୍ରକୃତିର ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜ ରିଅଲ ଲାଇଫ ରେ ସେପରି ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଫୋଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ଜିନିଷ ଦେଖାଇବୁ ଏବଂ ଆପଣ ଏହି ଫୋଟ ଗୁଡିକ ଦେଖି ସମାନ କଥା କହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ଦେବୋଲିନା

ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦେବୋଲିନା ଭଟ୍ଟାଚାର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ ଯିଏ କି ସାଥ୍ ନିଭାନା ସାଥିଆ ସିରିଏଲ ମାଧ୍ୟମରେ ବେଶ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଗୋପୀ ବୋହୂ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବରେ ସେ କତେ ବୋଲ୍ଡ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି, ଏହା ଆପଣ ଫୋଟରୁ ଜାଣିସାରିଥିବେ |

ଟିନା ଦତ୍ତା

ଉତ୍ତରନ ସିରିଏଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ସ୍ଥାନ ପାଇବାରେ ଟିନା ଦତ୍ତ ବହୁତ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ | ବାସ୍ତବିକ ଜୀବନରେ ଟିନା ଦତ୍ତା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଆଧୁନିକ |

ସୋମିଆ ଟଣ୍ଡନ୍

ଭାବୀ ଜୀ ଘର ପର ହେ ସିରିଏଲ ରେ ଭାବୀ ଜି ବନି ଲୋକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବା ସୋମିଆ ଟଣ୍ଡନଙ୍କ ଏହି ଫୋଟ ଯାହା ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଉଛୁ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଦେଖିଥିନଥିବେ |

ହିନା ଖାନ୍

ବର୍ତ୍ତମାନ ହିନା ଖାନ୍ କୁ ତ ସମସ୍ତେ ଜାଣି ସାରିଛନ୍ତି, ଯିଏ ୟେ ଋଷତା କ୍ୟା କେହଲାତା ହେ ରେ ରାଜସ୍ଥାନି ବୋହୂ ଅକ୍ଷରା ଏବଂ ପରେ ବିଗ୍ ବସ୍ ରେ ନିଜର ଗ୍ଲାମରସ୍ ଷ୍ଟାଇଲରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲେ |

ନିଆ ଶର୍ମା

ଜାମାଇ ରାଜା ସିରିଏଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଘରେ ଘରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିବା ନିଆ ଶର୍ମାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ୍ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଏଥିରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ |