ଜଣେ ଭିକାରୀ ଓ ଜଣେ ବେଶ୍ୟା ଙ୍କର ଏହି ହୃଦୟ ଥରା ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଜାଣି, ଆପଣ ବି କାନ୍ଦି ପକାଇବେ…

ଏହିପରି, ଆଜିର ସମୟରେ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ କ୍ୱଚିତ୍ ଦେଖାଯାଏ | କିନ୍ତୁ ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମରେ ବିଶ୍ୱାସ ହରାଇଥା’ନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ଏକ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବାହାରି ଲୋକଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ଼ କରିଥାଏ | ବାରହାଲାଲ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ସହିତ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ | ଏହି ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ସେହି ହଜାର ହଜାର ପ୍ରେମୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉଦାହରଣ, ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ସନ୍ଧାନରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଜଣେ ଭିକାରୀ ଏବଂ ବେଶ୍ୟା ବିଷୟରେ | ଯଦିଓ ଆପଣ ଏହା ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ୟ |

ଏହି ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଏହା ସହିତ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି କାହାଣୀ ପଢ଼ିଵ ପରେ ବହୁତ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଯାଆନ୍ତି | ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ବାଂଲାଦେଶରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏହି ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | କୁହନ୍ତୁ ଯେ ଏହି ଅଳ୍ପ ବୟସରେ ଜିଜମ ବ୍ୟବସାୟକୁ ଠେଲି ହୋଇଥିବା ରଜିଆ ଗଛ ମୂଳରେ କାନ୍ଦୁଥିଲେ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜଣେ ଭିକାରୀ ଏକ ଚକିଆ ଚେୟାରରେ ଆସି ତାଙ୍କ ସହ ଶୋଇଥିବା ପଚାଶ ଟଙ୍କା ଦେଇ ରଜିଆଙ୍କୁ କିଛି ଖାଇବାକୁ କହିଲା। ବାସ୍ତବରେ, ଆପଣଙ୍କୁ କୁହ ଯେ ସେହି ଭିକାରୀଙ୍କ ନାମ ଅବାସ ଥିଲା |

ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଯେତେବେଳେ ଅବାସ ଝିଅ କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ | ସେତେବେଳେ ସେ ଜାଣି ନଥିଲେ ଯେ ଝିଅ ଟି ବେଶ୍ୟା ଅଟେ। ତା’ପରେ ଅନେକ ମାସ ପରେ, ସେମାନେ ପୁନର୍ବାର ଭେଟିଲେ ଏବଂ ଏଥର ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟିଲେ, ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ଅବାସ ଙ୍କ ପାଇଁ ରଜିଆର ହୃଦୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ନରମ ହୋଇଯାଇଥିଲା |

ଏହା ପରେ, ଯେତେବେଳେ ରଜିଆ ଅବ୍ବାସଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଜୀବନ କିପରି ଚାଲିଛି ବୋଲି ପଚାରିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଅବ୍ବାସ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଶଯ୍ୟାଶାୟୀ ଏବଂ ଭିକ ମାଗୁଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କୁ ଛାଡିଥିଲେ। ଏହା ପରେ, ରଜିଆ କୁହନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କୁ ଅଳ୍ପ ବୟସରେ କିପରି ଏହି ଭୁଲ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଠେଲି ଦିଆଗଲା ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ସେ ଆଜି ଏଠାରେ ଅଛନ୍ତି | ଏହି ସାକ୍ଷାତ ପରେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା |