ଜନ୍ମାଷ୍ଟମୀ ପରେ ଏହି 6ଟି ରାଶି ଉପରେ ପଡିଲା ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କର ନଜର, ଏବେ ଏମାନେ ହେଇଯିବେ ମାଲାମାଲ, ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟରୁ ମିଳିବ ମୁକ୍ତି

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଗ୍ରହମାନଙ୍କରେ ବାରମ୍ବାର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ମାନବ ଜୀବନ, ​​ପରିବାର, ଚାକିରି, ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଯାଏ | ଯଦି ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଭଲ, ତେବେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଞ୍ଚଳରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ମିଳିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ରାଶିରେ ଗ୍ରହ ସ୍ଥିତିର ଅନୁପସ୍ଥିତି ହେତୁ ଜୀବନରେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖିନ ହେବାକୁ ପଡେ | ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର କ୍ରମାଗତ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ସ୍ଥିତି ହେତୁ ଶୁଭ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ, ଯାହା ସମସ୍ତ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଉପରେ କିଛି ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଆଜି ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରରେ ଶୁଭ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହଉଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ କେତେକ ରାଶି ଚିହ୍ନର ଲୋକଙ୍କୁ ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ସେମାନେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ ଏବଂ ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଆସିବ | ତେବେ ଏହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଚିହ୍ନଗୁଡ଼ିକ କ’ଣ? ଆସନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା |

ମେଷ ରାଶି (Aries, ଚୁ, ଚେ, ଚୋ, ଲା, ଲି, ଲୁ, ଲେ, ଲୋ, ଆ)

ଶ୍ରୀ କୃଷ୍ଣଙ୍କ କୃପା ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କର ଦୃଢ଼ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ଆଡକୁ ନେଇପାରେ | ଆପଣ ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପୂରଣ କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଭୁଲ ଧାରଣା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ବୁଦ୍ଧିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ| ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ଯିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ମିଳିବ | ଆପଣଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱ ଦକ୍ଷତା ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶେଷ ସମ୍ମାନ ଦେବ|

ବୃଷ ରାଶି (Taurus, ଇ, ଓଓ, ଏ, ଓ, ୱା, ୱାଇ, ୱୁ, ଭେ, ୱୋ)

ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକ ଭଲ ସମୟ ବତାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି|ଆପଣ ନିଜ ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ| ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ| ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକତି| ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ| ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସ୍ତରକୁ ଦୁର୍ବଳ ହେବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି (Gemini, କା, କି, କୁ, କ, କୋ, ହା)

ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣଙ୍କ ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ| ପାରିବାରିକ ପରିସ୍ଥିତି ଅସ୍ଥିର ରହିବ| କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ| ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ଇନଭେସ୍ଟ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍| ଟଙ୍କା କାରବାର ବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ|

କର୍କଟ ରାଶି (Cancer, ହି, ହୁ, ହେ, ହୋ, ଡା, ଡି, ଡୋ, ଦେ, ଡୋ)

କର୍କଟ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଚାକିରି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଠିକ୍ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ| ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଧାରଣା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି (Leo, ମା, ମୁଁ, ମୋ, ମେ, ମୋ, ଟା, ଟି, ଟୁ, ଟି)

ସିଂହ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ| ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରକୁ ଉଚ୍ଚତାକୁ ନେବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କରିଥିବା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଭଲ ଲାଭ କରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିପାରିବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ|

କନ୍ୟା ରାଶି (Virgo, ଧୋ, ପା, ପି, ପୁ, ଶ, ଏନ, ଥ, ପେ, ପୋ)

କନ୍ୟା ରାଶି ଲୋକ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ, ଯାହା ଶାରୀରିକ ଥକାପଣର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗାଡି ଦେଖିଚାହିଁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତାରେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି (Libra,ରା, ରି, ରୁ, ରେ, ରୋ, ତା, ଟି, ତୁ, ଟି)

ତୁଳା ରାଶି ଲଲୋକମାନେ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପିତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯାଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ଶ୍ରୀକୃଷ୍ଣଙ୍କର କୃପାରୁ ଆପଣ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ସେମାନେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଇନଭେସ୍ଟ କରନ୍ତି ତେବେ ଏଥର ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ବିଛା ରାଶି (Scorpio, ତେଣୁ, ନା, ନି, ନୁ, ନେ, ନା, ୟା, ୟି, ୟୁ)

ସ୍କର୍ପିଓର ଦେଶବାସୀ ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରର କୌଣସି ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଥାଇପାରେ | ତୁମର ପାରିବାରିକ ବିଷୟକୁ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ସମ୍ପତ୍ତି ସହ ଜଡିତ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଉତ୍ତେଜନା ଅଧିକ ରହିବ| ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି (Sagittarius, ହଁ, ୟୋ, ଭା, ଭୀ, ଭୁ, ଧା, ଫା, ଧା, ଭ)

ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ବଡ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରଖ | ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ | ଆପଣଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଆପଣ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ମକର ରାଶି (Capricorn, ଭୋ, ଜା, ଜୀ, ଖି, ଖୋ, ଖେ, ଖୋ, ଗା, ଜି)

ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିବ|ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ହୁଏତ କିଛି ଦୁଃଖ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆରାମ ଦେବ| ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି|

କୁମ୍ଭ ରାଶି (Aquarius, ଯାଅ, ସମ, ଯାଅ, ସା, ସି, ସୋ, ସେ, ତେଣୁ, ଡା)

କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଚାହୁଁଥିବା ଫଳ ପାଇବେ |ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବ| ଯେଉଁମାନେ କାମ କରନ୍ତି ସେମାନେ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ | ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିନ ରାଶି (Pisces, ଡି, ଡୁ, ଥ, ଝ, ଡୋ, ଡି, ଚା)

ମିନ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଅପାର ସଫଳତା ପାଇବେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାର | ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସକରାତ୍ମକ ମନୋଭାବ ହେତୁ ଆପଣ ସହଜରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |