ଯେତେବେଳେ ମହିଳା ଜଣକ ରାତିରେ ନିଜ ଭଉଣୀକୁ ଫୋନ କରି କହିଲେ, ଦିଦି ଏ ବହୁତ ଖରାପ ଲୋକ,ଆମ ଶୋଇବା ଘରେ ବି କ୍ୟାମେରା… ତା’ପରେ ଯାହା ହେଲା

କୁହାଯାଏ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ପବିତ୍ର ସମ୍ପର୍କ ହେଇଥାଏ । ଏହା କେବଳ ଦୁଇ ଲୋକଙ୍କୁ ନୁହେଁ ବରଂ ଦୁଇଟି ପରିବାରକୁ ମଧ୍ୟ ଏକ କରିଥାଏ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଭଳି ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଜାଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ |ଏହି ଘଟଣା ଆସବାଗରୁ ଆସିଛି| ଜଣେ ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରି ରଖିଥିଲେ | ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଅତ୍ୟାଚାର ଏତେ ବଢିଗଲା ଯେ ଶେଷରେ ସେ ଆଉ ସହି ନ ଫାଶୀ ହୋଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ| ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିସ୍ତାର ଭାବରେ ଜଣାଇବୁ ଯେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କ’ଣ କରୁଥିଲେ| ବାସ୍ତବରେ, ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ୱାମୀ ବିନା କାରଣରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲେ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଘରେ କ୍ୟାମେରା ଲଗାଇଥିଲେ | ଯାହାଦ୍ୱାରା ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିପାରିବେ |

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଯୌତୁକ ପାଇଁ ହଇରାଣ କରିଥିଲେ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଥକି ଯାଇ ଏହି ଦୁନିଆକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ମହିଳା ଜଣକ ମୃତ୍ୟୁ ପୂର୍ବରୁ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଫୋନ କରିଥିଲେ । ହଁ, ମହିଳା ଜଣକ ଫୋନରେ ନିଜ ଭଉଣୀକୁ ପୁରା କଥା କହି କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଏହା ସହ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଦିଦି ସେ ଜଣେ ଖରାପ ବ୍ୟକ୍ତି, ସେ ଆମ ଶୋଇବା ଘରେ ମଧ୍ୟ କ୍ୟାମେରା ରଖନ୍ତି | ଏହା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଯୌତୁକ ପାଇଁ ସର୍ବଦା ହଇରାଣ କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମାଡ ମଧ୍ୟ ମାରନ୍ତି। ମହିଳା ଜଣକ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏଷବାଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ରିପୋର୍ ମଧ୍ୟ ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ, ମହିଳାଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ପୋଲିସ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କଠାରୁ କଲ୍ ଆସେ|

ତା’ପରେ ଶେଷରେ ମହିଳା କହିଛନ୍ତି, ଦିଦି ଦୟାକରି ମୋତେ ବିଶ୍ୱାସ କର, ମୁଁ କିଛି କରି ନାହିଁ | ଦୟାକରି ମୋତେ ବଞ୍ଚାଅ | ଏହା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ଫୋନ କଟିଦେଲେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଜାଣି ନଥିଲେ ଯେ ଏହା ହେଉଛି ମହିଳାଙ୍କ ଶେଷ କଲ୍, ଅର୍ଥାତ୍ ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ନିଜକୁ ଫାଶୀ ଦେବେ ବୋଲି | ପରଦିନ ସକାଳେ ଯେତେବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର ଖବର ପାଇଲା, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ମହିଳାଙ୍କ ଭଉଣୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିନାହାଁନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି। ଏହି ବିଷୟ ଏସବାଗ ଅଞ୍ଚଳର ବାସିନ୍ଦା ଖେମରଜ ରାୟଙ୍କର ଅଟେ, ସେ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ |

ଖେମରାଜନ ଘର ନମ୍ବର 169 ପୁଷ୍ପା ନାଗରରେ ରୁହନ୍ତି | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ପଲିହାଉସ୍ କାରଖାନାର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି | ଉକ୍ତ ଖବରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଖେମରାଜ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କର 38 ବର୍ଷୀୟ ପତ୍ନୀ ରବିବାର ରାତି ପ୍ରାୟ 9.30 ସମୟରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ନାମ ସେଲା କୁମାରୀ | ଏହା ପରେ, ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ପରେ, ଖେମରଜ ଏହି ଘଟଣାକୁ ସେଲାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ। ଖବର ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଶବକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା। ସେଲାଙ୍କ ଭାଇ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବଡ଼ ଭଉଣୀ ଖେମରାଜଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ ହେଲା,

ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଏସଆଇ ନାଗେନ୍ଦ୍ର ଶୁକ୍ଲା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେଲା କୁମାରୀ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ। ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଖେମରଜଙ୍କୁ ଧୋକାରେ ରଖି ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଖେମରାଜ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ସମୟରେ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଆସିବାକୁ ପଡୁଥିଲା। ସେହିଭଳି ସେଲାଙ୍କ ପିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ପୂର୍ବରୁ ଛାଡପତ୍ର ହୋଇସାରିଥିଲେ ଏବଂ ଛାଡପତ୍ରର ତିନି ବର୍ଷ ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଖେମରାଜଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହାସହିତ ସେଲାଙ୍କ ପିତା କହିଥିଲେ ଯେ, କେମରାଜ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଯୌତୁକ ପାଇଁ ହଇରାଣ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରୁଥିଲେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ଝିଅ ନିଜ ଜୀବନ ଦେଇଥିଲେ|

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜଟିଳ ହୋଇପଡିଛି ଏବଂ ପୋଲିସ ଉଭୟ ପକ୍ଷକୁ ପଚରା ଉଚରା କରି ମାମଲାର ସଠିକ୍ ତଦନ୍ତ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛି।