ଯେତେବେଳେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ କହି ଦେଇଥିଲେ ଏପରି କଥା, ଶୁଣିକି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଉଡିଯାଇଥିଲା ହୋସ…

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କଥା ଗୁଡିକ ସବୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ତାଙ୍କ ପରିବାର ଓ ଫ୍ୟାନ ସବୁ ଏହା ବିଶ୍ୱାସ କରି ପାରୁ ନାହାନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଆଉ ଆମ ମଧ୍ୟ୍ୟ ରେ ନାହାନ୍ତି| ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିୟୋଗ ପରଠାରୁ ତାଙ୍କର ଅନେକ ପୋଷ୍ଟ ଏବଂ ଭିଡିଓ ବାହାରକୁ ଆସୁଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି| ନିକଟରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କେଫଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଏମଏସ ଧୋନି: ଦ ଅନଟୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟୋରୀ’ ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି।

କ୍ୟାଟ୍ରିନା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ହୋଇ ଯାଇ ଥିଲେ –
ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ପ୍ରାୟ 4 ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଅଟେ| ଏହି ଭିଡିଓ ଏକ ଲାଇଭ୍ ଚାଟ୍ ଅଟେ, କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ପଚାରିଥିଲେ – ଆପଣ କେଉଁ କଳାକାରଙ୍କୁ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଏହାର ଜବାବରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନାମ ନେଇଥିଲେ। କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ 2016 ମସିହାର ଯେତେବେଳେ ଫିଲ୍ମ ‘ଏମଏସ ଧୋନି’ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା।

View this post on Instagram

Katrina Kaif was among those least good human beings who praised #sushanthsinghrajput she was not even a friend of Sushant she just knew him by watching his movies Katrina only recommended Sushant's name to Gattu Kapoor and Gattu Kapoor approached him for Fitoor but Sushant rejected the offer as he was having date issues with other movies, so please stop judging and misunderstanding Katrina Kaif because she's Karan Johar's friend and Salman Khan's ex she just dated Salman Khan and their dating ended up way back in 2008 he neither produced or gave her movies neither he launched her Katrina Kaif have also went through the same rascism which Sushant went through Katrina is neutral to everyone in the industry and she has to be otherwise Mafias will ruin her career also so please stop misunderstanding Katrina Kaif just because she is Salman Khan's ex and a friend of Karan Johar . . . . #katrinakaif #katrina #itskaytobeyou #kaybykatrina #kayxnykaa #kat #katrinakaifvideos #katrinakaiffans #kaif #katrinakaifsongs #katrinakaifmovies #katholics #indiasfirstfemalesuperhero #phonebhoot #boycottsalmankhan #boycottkaranjohar #justiceforsushantsinghrajput #sushantsinghrajput

A post shared by SOORYAVANSHI soon (@katrinakaifkingdom) on


ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କହିଥିଲେ ଯେ ଧୋନି ନିକଟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି। ମୁଁ ଭାବୁଛି ସୁଶାନ୍ତ ଫିଲ୍ମରେ ବହୁତ ଭଲ କାମ କରିଛନ୍ତି। ମୁଁ ମୋର ବନ୍ଧୁ ଗାଟୁ (ଅଭିଷେକ କପୁର) ଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲି ଯିଏ ମୋର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଫିତୁର’ ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ | ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ‘ଫିତୁର’ ରେ ଅଭିଷେକ କପୁର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଅଭିଷେକ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମ ‘କୟା ପୋ ଚେ’ରେ ନେଇଥିଲେ।

କ୍ୟାଟ ଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ :

ଏହା ପରେ ଯେତେବେଳେ ସୁଶାନ୍ତ ଏକ ଆୱାର୍ଡ ଫୁଂକ୍ସନ ପହଞ୍ଚିଲେ, ସାମ୍ବାଦିକମାନେ ତାଙ୍କୁ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ସେମାନେ କହିଲେ ଯେ ଧୋନିରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ତାଙ୍କ କାମ କୁ ପସନ୍ଦ କରି ଥିଲେ। ଏହା ଶୁଣି ସୁଶାନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। ସେ ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଲେ । ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି ଦେଖାଯାଇ ନଥିଲା | ଖବର ମିଳିଥିଲା ​​ଯେ ଫିଲ୍ମ ‘ପାନି’ରେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ନଜର ଆସିପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାହା ହୋଇ ନଥିଲା।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ର ଷ୍ଟାରଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଅନେକ ଭିଡିଓ ବାହାରକୁ ଆସୁଛି। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କ୍ରିତୀ ଏବଂ ଦୀପିକାଙ୍କର ଅନେକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଦେଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଏପରିକି ଯେତେବେଳେ ଅନେକ ଅଭିନେତା କରଣ ଙ୍କ ଶୋ’ରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ କିମ୍ବା ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖାନ କରିଥିଲେ, ସେଠାରେ ଫରହାନ ଅଖତର, ଇମ୍ରାନ ହାସମି, କ୍ରିତି ସାନନଙ୍କ ପରି କଳାକାର ଥିଲେ ଯେଉଁମାନେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ କଳାକାର ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ |

ଡ଼ିପ୍ରେସନ ନେଲା ସୁଶାନ୍ତ ଙ୍କ ଜୀବନ –

14 ଜୁନ୍ ରେ ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରାସ୍ଥିତ ଏକ ଫ୍ଲାଟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ନିଜକୁ ଫାଶୀ ଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସମଗ୍ର ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କମ୍ପନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା। ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ଥିବାବେଳେ ବଲିଉଡରେ ନେପୋନିଜିମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିତର୍କ ଚାଲିଛି।

ଖବର ରହିଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଛୀଚରେ ପରଠାରୁ 7 ଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ 6 ଟି ଫିଲ୍ମ ଛଡ଼ାଇ ନିଆଯାଇଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ ସୁଶାନ୍ତ ଡିପ୍ରେସନରେ ଆସିଥିଲେ | ଏଥି ସହିତ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ଖବର ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି ଏବଂ କୁହା ଯାଉଛି ଯେ ଏଥି ପାଇଁ ମଧ୍ଯ ସୁଶାନ୍ତ ଡ଼ିପ୍ରେସନ ରେ ଥାଇ ପାରନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ସବୁଠାରୁ ବଡ ସତ୍ୟ ହେଉଛି ସୁଶାନ୍ତ ଆମକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଛାଡି ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ତାଙ୍କ ସ୍ମୃତି ଆମ ହୃଦୟରେ ଜୀବନ୍ତ ରହିବ।