ଝିଅ ସୋନାକ୍ଷୀ ଉପରେ ଉଠିଲା ଆଙ୍ଗୁଳି ତ ରାଗିଗଲେ ବାପା ଶତ୍ରୁଘନ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ନେଇ କହିଦେଲେ ଏହି ବଡ଼ କଥା

ବଲିଉଡର ବହୁ ପ୍ରତିଭାବାନ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଯେବେଠାରୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ଏହି ଦୁନିଆ ଛାଡିଛନ୍ତି, ସେବେଠାରୁ ବଲିଉଡରେ ନେପୋଟିଜିମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ବିତର୍କ ଚାଲିଛି। ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏବେ ମଧ୍ୟ କ୍ରୋଧିତ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଷ୍ଟାର କିଡ୍ସଙ୍କୁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି। ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଠାରୁ ସୋନମ କପୁର, ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନେକ ଷ୍ଟାର କିଡ଼ଙ୍କୁ ମାଲୋଚନା କରାଯାଇଛି। ଏହି କାରଣରୁ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଛନ୍ତି।

ସବୁଠୁ ବଡ କଥା ହେଉଛି ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କ ପିତା ଶତ୍ରୁଘନ ସିହ୍ନା, ଯିଏ ନିଜେ ବିହାରର, ସେ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି କହି ନଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ନିରବତା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଥିବାର ଦେଖିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ନିଜ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଲେ| ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରି ଶତ୍ରୁଘନ ସିହ୍ନା ତାଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରତିଭା ପୂର୍ଣ୍ଣ,ସଂସ୍କାରି ଷ୍ଟାର ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଛନ୍ତି।

2020 ମସିହାରେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିବା ସମସ୍ତ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ମାନେ ପକାଇ ଥିଲେ|ଇରଫାନ୍ ଖାନ୍ ଏବଂ ରିଷି କପୁରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା ସ୍ମରଣ କରିଥିଲେ। ସେ ସମସ୍ତ ତାରାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ। ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା ଇରଫାନ୍ ଖାନଙ୍କୁ ଜଣେ ମହାନ କଳାକାର ବୋଲି କହିଥିବାବେଳେ ସେ ରିଷି କପୁରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ରାଜ କପୁରଙ୍କ ଆଖିର ତାରା।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ:

ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ବହୁତ ଭଲ ପରିବାରର ଅଟନ୍ତି। ଭବିଷ୍ୟତରେ ତାଙ୍କର ବହୁତ କିଛି କରିବାର କ୍ଷମତା ଥିଲା|ସେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ସୁନ୍ଦର ବ୍ୟକ୍ତି ଥିଲେ।ସମଗ୍ର ବିହାର ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗର୍ବିତ ଥିଲା|କେବଳ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ଆଧାରରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଦେଶ ତଥା ବିଦେଶରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ।

ଶତ୍ରୁଘନ ସିହ୍ନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଖୁବ୍ କମ୍ ବୟସରେ ଦୁନିଆ ଛାଡିଲେ। ସେ ସେଲ୍ଫ ମେଡ଼ ଥିଲେ| ତଥାପି ଦେଖନ୍ତୁ ସେ କେଉଁଠାରୁ କେଉଁଠି ପହଞ୍ଚିଲେ ଏବଂ କେଉଁଠାରୁ କେଉଁଠି ପହଞ୍ଚିବାର କ୍ଷମତା ଥିଲା|ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ଆମେ ଦୁଃଖିତ। ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମଧ୍ୟ ଆମକୁ ଚକିତ କରିଛି। ଚାଲିଯିବାର ଏ କୌଣସି ବୟସ ଥିଲା କି? ଦୁଃଖର ଏହି ସମୟରେ କରୋନାଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ସମସ୍ୟା ଆହୁରି ବଢ଼ିଗଲା|

ପାରିବାରକୁ ସମସ୍ୟା ହେଉଛି :

ତାଙ୍କ ସମୟର ଫେମସ ଅଭିନେତା କହିଛନ୍ତି ଯେ କରୋନା କାରଣରୁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରାଯାଉଥିଲା, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ବହୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ। ଲକ ଡାଉନ ନିୟମ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ଘରକୁ ନେଇପାରିନଥିଲେ। ମୁମ୍ବାଇରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଶେଷ ରୀତିନୀତି କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରେ ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନାଙ୍କ ଝିଅ ଏବଂ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ।

ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବୀ କଲେ-

କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି ତାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛି। ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡକାଯାଉଛି। କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ବଲିଉଡରେ ଆତ୍ମୀୟତା ବିଷୟରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ବୟାନ ଦେବାକୁ କୁହାଯାଇଛି। ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ଏବଂ ଫରେନସିକ୍ ରିପୋର୍ଟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି, କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଲୋକ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି।