ଜିମରେ ବ୍ୟାୟାମ କରୁଥିବାର ସଲମାନ ଖାନ ସେୟାର କରିଲେ ଫଟୋ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫ୍ୟାନ କହିଲେ- କାହାର ଜୀବନ ନେଇକି….

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହେବାର ଦୁଇ ସପ୍ତାହରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିଗଲାଣି, ତଥାପି ଫ୍ୟାନ ଙ୍କ କ୍ରୋଧ କମିନାହିଁ। 14 ଜୁନ୍ ଦିନ ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରାସ୍ଥିତ ଏକ ଫ୍ଲାଟରେ ସୁଶାନ୍ତ ନିଜକୁ ଫାଶୀ ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ, ଏପରି କଥା ବାହାରକୁ ଆସିବାକୁ ଲାଗିଲା ଯେ ବଲିଉଡର ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଥିବା ମନୋଭାବରେ ସୁଶାନ୍ତ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିରକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ। ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରୁ ହଟାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେବେଠାରୁ ଫ୍ୟାନ ମାନେ ଲଗାତାର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି ଆସୁଛନ୍ତି। ସଲମାନ ତାଙ୍କ ଜିମର ଥିବା ସମୟର ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ |

ସଲମାନ ଜିମ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ-
ବାସ୍ତବରେ ସଲମାନ ଖାନ ରାତି ଦୁଇଟା ବେଳେ ଜିମ୍ ଭିତରେ ବ୍ୟାୟାମ କରୁଥିବା ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ| ଏହି ଫୋଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ସଲମାନ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଜଷ୍ଟ ଫିନିଷ ୱର୍କଆଉଟ| ସଲମାନଙ୍କ ଏହି ଫୋଟୋ ରେ ଅନେକ ଷ୍ଟାର ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିବାବେଳେ ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରି ସଲମାନଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲେ |

View this post on Instagram

Just finished working out ….

A post shared by Salman Khan (@beingsalmankhan) on


ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି – ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ଛଡ଼ାଇବା ପରେ କିପରି ଶାନ୍ତିରେ ଶୋଇ ପାରିବେ? ସେହି ସମୟରେ ଜଣେ ଲେଖିଥିଲେ – ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଶରୀର କାମ କରିବ ନାହିଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ତୁମର କ୍ୟାରିଅର୍ ସମାପ୍ତ, ଆମେ ତୁମକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟlକଟ କରିବା କୁ ଯାଉଛୁ|ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଲାଜ ଲାଗୁ ନାହିଁ କି, ତୁମ ବଲିଉଡ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କାହାର ଜୀବନ ଚାଲିଯାଇଛି |

ଫୋଟୋ ସେୟାର କରି ଟ୍ରୋଲ ହଉଛନ୍ତି ଦବାଙ୍ଗ ଖାନ-
ସଲମାନଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଲେଖିଥିଲେ – କିଛି ସମୟ ଲାଗିଲା କିନ୍ତୁ ପ୍ରକୃତ ହିରୋ ର ଅର୍ଥ ବୁଝିଗଲୁ | ଆମେ ବଲିଉଡକୁ ବାଇକଟ କରୁଛୁ। ଆମର ଯବାନ ଆମର ହିରୋ, ତୁମେ କିଛି ନୁହଁ |କହି ଦଉଛୁ ଯେ ସଲମାନ ଖାନ ଆଜିକାଲି ମୁମ୍ବାଇରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଘରଠାରୁ ଦୂର ରେ ଏକ ପାନଭେଲ ଫାର୍ମହାଉସରେ ରହୁଛନ୍ତି। ଏଠାରେ ହିଁ ସଲମାନ ଜିମ୍ ସମୟର ଫୋଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ |

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ନେପୋଟିଜିମ ପ୍ରସଙ୍ଗ ପୁଣି ଥରେ ଉଠିଛି। ଏଥିସହ ସଲମାନ ଖାନ ଉପରେ ଅନେକ ଲୋକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଶେଷ କରିଛନ୍ତି। ଯଦିଓ କେହି ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ସଲମାନଙ୍କ ନାମ ନେଇ ନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଇସାରା କେବଳ ଡବାଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କ ଆଡକୁ ଥିଲା। ଏଥି ସହିତ, ଅନେକ ଷ୍ଟାର ସଲମାନଙ୍କ ନାମକୁ ଆଗରୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହି ଦେଇଛନ୍ତି |

ଏହି କାରଣରୁ ବିହାର ରେ ସଲମାନ ଖାନ, କରନ ଜୋହର ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଭଳି ଷ୍ଟାର ଙ୍କ ଉପରେ ଫ୍ୟାନ ବହୁତ ରାଗିଛନ୍ତି। ସେଠାକାର ଲୋକେ ଏତେ ରାଗିକି ଅଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପୁତଲା ପୋଡି ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଅନେକ ପୋଷ୍ଟର ଚିରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଏକ ଟୁଇଟ୍ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ସଲମାନ କହି ଥିଲେ ଯେ ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକ ତଥାପି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ କୌଣସି ଖରାପ ଭାଷା ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। କାହାର ଚାଲିଯିବା ବହୁତ କଷ୍ଟ ଦିଏ|ଏଥି ସହିତ,ଫ୍ୟାନ ମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ କିଛି ବଡ ବ୍ୟାନର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବେ ନାହିଁ କାରଣ ଏହି ଲୋକମାନେ କେବଳ ଷ୍ଟାର ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ବାହାର ଲୋକଙ୍କୁ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି |