ଜିଓ DTH ସହ ୨୪ ଇଞ୍ଚର ଟିଭି ସମ୍ପୂର୍ଣ ମାଗଣା, ଏହା ହେଉଛି welcome ଅଫର, ସମସ୍ତେ ଉଠାଇ ପାରିବେ ଲାଭ

ଜୁନ 2010 ରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି 4800 କୋଟି ଟଙ୍କା ର ଇନ୍ଫୋଟେଲ ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ ସର୍ଭିସ ଲିମିଟେଡ଼ IBSL ରେ 96 % ର ଭାଗିଦାରୀ କିଣିଥିଲେ I କିନ୍ତୁ IBSL 4G ନିଲାମୀ ର ଏକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ରୁ ହିଁ ଭାରତ ର ସବୁ 22 ଜୋନ ରେ ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ ସ୍ପେକ୍ଟମ ଫାର୍ମ ଅଟେ I ଏହା ପରେ ଆରଆଇଏଲ ଦୂର ସଂଚାର ସହାୟକ କମ୍ପାନୀ ରୂପେ କାମ କରିଥିଲା I ଜାନୁୟାରୀ 2013 ରେ ଇନ୍ଫୋଟେଲ ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ ସର୍ଭିସେଜ ଲିମିଟେଡ଼ କୁ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଇନ୍ଫୋକଂ ଲିମିଟେଡ଼ RJIL ନାମ ରେ ନାମିତ କରାଯାଇଥିଲା I

ଜିଓ କମ୍ପାନୀ ଆପଣ ଙ୍କୁ ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ ଡିଟିଏଚ ଦୁନିଆ ରେ ବେଶ ଚର୍ଚା ରେ ଆଣିଛି I ଜିଓ କମ୍ପାନୀ ଟେଲିକମ ମାର୍କେଟ ରେ ସଫଳତା ହାସିଲ କରିବା ପରେ ବର୍ତମାନ ଏହା ଜିଓ ଡିଟିଏଚ ତଥା ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ ସୁବିଧା ଆଦି ପ୍ରଦାନ କରିବା କୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚା ରେ ରହିଛି I ଖୁସି ର ଖବର ଏହା କି ଜିଓ DTH ତା ଗ୍ରାହକ ଙ୍କୁ 24 ଇଞ୍ଚ ର ସ୍ମାର୍ଟ ଟିଭି ସମ୍ପୂର୍ଣ ମାଗଣା ରେ ଦେଉଛି I ଏହା ୱେଲକମ ଅଫର ନାମ ରେ ପରିଚିତ ଅଟେ I

12990 ଟଙ୍କା ରେ 24 ଇଞ୍ଚ ର ଟିଭି ମାଗଣା
ଜିଓ କମ୍ପାନୀ ଦ୍ୱାରା ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ ତଥା DTH ର 6 ପ୍ଲାନ ଉପଲବ୍ଧ ରହିଛି I ଯେଉଁଥିରେ ଗ୍ରାହକ ଙ୍କୁ କିଛି ନା କିଛି ଫ୍ରି ମିଳୁଛି I ଏହି ପ୍ଲାନ ଗୁଡିକ ହେଉଛି 699 ଟଙ୍କା , 849 ଟଙ୍କା , 1299 ଟଙ୍କା , 2499 ଟଙ୍କା ଓ 3999 ଟଙ୍କା ଓ 8499 ଟଙ୍କା ରହିଛି I ଯଦି ଗ୍ରାହକ ମାନେ ମାଗଣା ଟିଭି ପାଇବା କୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ 12990 ର ପ୍ଲାନ ରେ 2499 ଟଙ୍କା ର ରିଚାର୍ଜ କରିବା କୁ ହେବ I ଏବଂ ଏହା ର ବୈଧତା 12 ମାସ ଅଟେ I

500 ରୁ ଅଧିକ ଟିଭି ଚାନେଲ
ଗ୍ରାହକ ଜିଓ DTH ସହ ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ ଫାଇଦା ମଧ୍ୟ ଗ୍ରାହକ କୁ ଯୋଗାଇ ଦେବ I ଗ୍ରାହକ ମାନେ 1GBPS ର ସ୍ପିଡ଼ ଇଣ୍ଟେର୍ନେଟ ଏଠାରେ ପାଇପାରିବେ I ନିୟମିତ ର ଡାଟା ଶେଷ ହେଇଗଲେ ମଧ୍ୟ ଗ୍ରାହକ 1 MBPS ସ୍ପିଡ଼ ର ଡାଟା ପାଇପାରିବେ I ଏବଂ ଆପଣ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ର ଫାଷ୍ଟ ଡେ ଫାଷ୍ଟ ସୋ ମଧ୍ୟ ଦେଖିପାରିବେ I

ସବୁ କିଛି ଏକାଠି
ଗ୍ରାହକ ଙ୍କ ସୁବିଧା ଅନୁସାରେ ଗ୍ରାହକ ଙ୍କୁ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଲାଇନ ଫୋନ ର ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ କରାଯିବ I ଗ୍ରାହକ ମାନେ STD ର ସବୁ ନମ୍ବର କୁ ଭଏସ କଲ କରିପାରିବେ I ଅର୍ଥାତ ଏକ ରିଚାର୍ଜ ରେ ଜିଓ DTH ଜିଓ ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ , ଜିଓ ୱାଇଫାଇ, ଓ ଜିଓ ଲାଣ୍ଡଲାଇନ ଆଦି ର ସୁବିଧା ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ I ଏହି ଅଫର ଅନୁସାରେ 1299 କିମ୍ବା 2499 ର ରିଚାର୍ଜ ରେ ଆପଣ 12 ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 12990 ଟଙ୍କା ର ଜିଓ ଟିଭି ସମ୍ପୂର୍ଣ ମାଗଣା ରେ ମିଳିପାରିବ I

Share Your Comments Below