ଜ୍ୟାକଲିନ କହିଲେ ବଲିଉଡ ଭିତରର ଲଜ୍ୟା ଜନକ କଳା ସତ ବିଷୟରେ , ମୁଁ ଯେତେବଳେ ନୁଆ ନୂଆ ଆସିଥିଲି ମୋ ସହିତ …

ଆଜିକା ସମୟରେ ସମସ୍ତେ ଫେମସ ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ବଲିଉଡ ଏପରି ଏକ ସ୍ଥାନ ଯେଉଁଠାରେ ସମସ୍ତେ ଫେମସ ହୁଅନ୍ତି,ସେଥିପାଇଁ ଲୋକମାନେ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି| ଆଜି ସମସ୍ତେ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ବହୁତ ଅଳ୍ପ ଲୋକ ଏହାକୁ ପୂରଣ କରିପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଷ୍ଟାର ହେବା ସହଜ ନୁହେଁ,ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନରାତି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ|ସେହିପରି ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ଜଣେ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯିଏକି ବଲିଉଡରେ ତାଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ତିଆରି କରିଛନ୍ତି|

ହଁ ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଜି ଆମେ ସୁନ୍ଦର ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜ୍ୟାକଲିନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯାହାଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ରେ ଷ୍ଟ୍ରଗଲ ସହିତ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ୟା ର ସାମ୍ନା କରିବା କୁ ପଡିଛି, ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ଜ୍ୟାକଲିନ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଷ୍ଟ୍ରଗଲ କରିବା ସହିତ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡୁଥିଲା। ଜ୍ୟାକଲିନ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାରୁ ଆସିଛନ୍ତି ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭେଦଭାବ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ମୁସକାନ ରଖିବା ଉଚିତ୍ କିନ୍ତୁ ଜ୍ୟାକଲିନ୍ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ।

ଜ୍ୟାକଲିନ୍ କୁହନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧୁଥିଲେ, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଥଟ୍ଟା କରୁଥିଲେ, ମୁଁ କାହିଁକି ଏତେ ପରିଶ୍ରମ କଲି, ତୁମେ ଭାରତୀୟ ନୁହଁ କି? ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଅଲଗା ରଖାଯାଇଥିଲା, ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ମିଶିବା ପାଇଁ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସମୟ ସହିତ ତାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବଦଳିଗଲା ଏବଂ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ|

ପୂର୍ବରୁ ଜ୍ୟାକଲିନ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ସେଟରେ କିଛି କରିପାରିନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସବୁକିଛି ବଦଳି ଯାଇଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନିଜ ଫିଲ୍ମ ସେଟରେ ଯାହା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହା କରିପାରନ୍ତି, ପ୍ରତିଭାବାନ ହେବା ବ୍ୟତୀତ ଜ୍ୟାକଲିନ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ସଲମାନ ହିଁ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଗଠନ ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଜଣେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ପରି ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ|