କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ପୁଣି କରିଲେ ଆଉ ଏକ ବଡ ଦାବୀ, କହିଲେ- ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରି Sushanta ଓ ସାରାଙ୍କ…

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି। ଏହି କ୍ରମରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଉଛି| ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ରବତା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ସହ-ତାରକା କ୍ରିତି ଏବଂ କେଦାରନାଥରେ ସହ-ତାରକା ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଉଛି। ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାର ତଦନ୍ତରେ ତାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ତେବେ ବର୍ତମାନ ସାରା ଅଲି ଖାନ ମଧ୍ୟ ଏହି ମାମଲାରେ ଫସୁ ଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି।

ସାରା ଅଲି ଖାନ ଥରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ରିଲେସନସିପ ରଖିଥିଲେ। ଦୁହେଁ ବ୍ୟାଙ୍କକ୍ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବାବେଳେ ସାରା ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସାମୁଏଲ ମିରାଣ୍ଡା ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗରେ ନିଜର ମତ ରଖିଛନ୍ତି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ବଲିଉଡ ମାଫିଆମାନେ ଏକ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିଥିଲେ।

କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ମନ କହିଛନ୍ତି

କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ବଲିଉଡରେ ବ୍ୟାପିଥିବା ଭାଇଚାରା ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ବେଳେବେଳେ ସେ ନେପୋଟିଜିମ ଏବଂ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଫିଆଙ୍କ ବିରୋଧରେ କହିଥଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବଲିଉଡରେ କିପରି ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଥିଲା।


କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ମାମଲାକୁ ଦମନ କରିବା ପାଇଁ ଫିଲ୍ମ ମାଫିଆ ଦ୍ୱାରା ଏକ ମିଡିଆର ଦଳ କ୍ରୟ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ବଦନାମ କରିଥିଲେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସାରା ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ। କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଫିଆ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। #Metoo ଅଭିଯାନ ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କୁ ଗଣମାଧ୍ୟମର ଏକ ବିଭାଗରେ ବଳାତ୍କାରୀ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଥିଲା।

ମାନେ ପକାଇଦେଲେ ସାକ୍ଷାତକାର

ଏହା ବ୍ୟତୀତ କଙ୍ଗନା ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସାବତ ମା ଏବଂ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁରଙ୍କ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରକୁ ମଧ୍ୟ ମନେ ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ କରୀନା କପୁର କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସହ-ତାରକା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ କେବେ ମଧ୍ୟ ଡେଟ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ|

ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ସାରାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏକ ବଙ୍ଗଳାର ବାଲକୋନୀରେ ବସି ଧୂମପାନ କରୁଛନ୍ତି। ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିଲେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଏହା ଡ୍ରୋନ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ସୁଟ୍ ହୋଇଛି| ଏନସିବି ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓର ଅନୁସନ୍ଧାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ଏନସିବି ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଡାକିପାରେ।