କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ସଂଘର୍ଷର କାହାଣୀ: କେବେ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ପାଖରେ ନଥିଲା ପଇସା, ଆଜି ଏତେ କୋଟି କୋଟିର ମାଲିକାଣୀ…

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ପାଖରେ ଆଜି କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା, ମହଙ୍ଗା ସମ୍ପତ୍ତି ଏବଂ ଦୁନିଆର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଲଗଜରି ଥାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏପରି ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ପୋଷାକ କିଣିବା ପାଇ ବି ଟଙ୍କା ନଥିଲା | ହଁ, ତାଙ୍କର ଏପରି କୌଣସି ପୋଷାକ ନଥିଲା ଯାହାକୁ ସେ ପିନ୍ଧିପାରିବେ ଏବଂ କୌଣସି ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ | ଏଭଳି କଠିନ ସମୟରେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ | ଆସ ଜାଣବା, କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ କିଏ…

କଙ୍ଗନାଙ୍କର ଏହି ଅଦ୍ଭୁତ ଲୁକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଥିଲା

2009 ମସିହାରେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ଯେତେବେଳେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ତାଙ୍କର ଏହି ଲୁକ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଥିଲା | ସେ ଲେମନ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ଏକ ସ୍ପାଗେଟ୍ଟି ଷ୍ଟ୍ରାପ୍ସ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ଏହି ଡ୍ରେସରେ ପ୍ଲିସିଂ ନେକଲାଇନ ଥିଲା | ଏହି ସର୍ଟ ଫ୍ରକ୍ ସହିତ କଙ୍ଗନା ସମାନ ରଙ୍ଗରେ ବ୍ରା ମେଚିଙ୍ଗ କରିଥିଲେ | ଏଥି ସହିତ ସେ ତାଙ୍କର କାର୍ଲି ଚୁଟିକୁ ୱନ ସାଇଡେଡ଼ ପିନ କରି ଏକ ଗୋଲାପ ଫୁଲ ଲାଗାଇଥିଲେ |

ବେକରେ ଅଳଙ୍କାରର ସ୍ଥାନରେ ଦେଖାଗଲା ରିବନ୍

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଏକରୁ ଅଧିକ ଅଳଙ୍କାର ପିନ୍ଧୁିଥିବାବେଳେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ତାଙ୍କ ସର୍ଟ ଫ୍ରକ୍ ସହିତ ସମାନ ରଙ୍ଗର ଏକ ରିବନ୍ ସହିତ ମେଚିଙ୍ଗ କରିଥିଲେ | କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ବେକରେ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ଏକ ରିବନ୍ ଗୁଡ଼ାଇଥିଲେ ଏବଂ ତା’ର ଶେଷକୁ ବହୁତ ଲୁଜ ଛାଡିଥିଲେ | କଙ୍ଗନା ଏହି ପୋଷାକ ସହିତ ନାଲି ରଙ୍ଗର ହିଲ୍ ବହନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଏକ ଲାଲ୍ କ୍ଲଚ୍ ମଧ୍ୟ ଥିଲା | କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏହି ପୋଷାକ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ସମାଲୋଚନାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଲା |

ଭଲ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ନଥିଲା ଟଙ୍କା

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଭଲ ପୋଷାକ କିଣିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନଥିଲା, ତାଙ୍କ ପାଖରେ କୌଣସି କପଡା ନଥିଲା ଯାହାକୁ ସେ ପିନ୍ଧି କୌଣସି ଆୱାର୍ଡ ଶୋ କୁ ଯାଇପାରିବେ | ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେହି ଦିନଗୁଡ଼ିକ ମୋର ସଂଘର୍ଷର ଦିନ ଥିଲା, ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁତ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିଲି | ମୁଁ ମୋ ଘରୁ ମାତ୍ର 1500 ଟଙ୍କା ନେଇ ମୁମ୍ବାଇ ଯାଇଥିଲି | କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେହେତୁ ମୁଁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ନୂଆ ଥିଲି, ମୋ ପାଖରେ କୌଣସି ଡିଜାଇନର୍ ପୋଷାକ ନେଇ ଆସୁ ନଥିଲେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯେତେବେଳେ ମୋତେ ଆୱାର୍ଡ ଶୋ’କୁ ଯିବାକୁ ପଡୁଥିଲା, ମୁଁ ବୁଝିପାରୁନଥିଲି ଯେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି |

ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ

କଙ୍ଗନା ଏହି ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୋ ପାଇଁ ସେହି ସମୟରେ ମେଙ୍ଗୋ ବ୍ରାଣ୍ଡର ଟୋପ୍ସ ଲଗଜରି ପରି ଥିଲା | ଏତେ କଷ୍ଟ ସମୟରେ ମୋର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ, ଡିଜାଇନର୍ ରିକ୍ ରୟ ମୋର ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ | କଙ୍ଗନା କୁହନ୍ତି ଯେ ରିକ୍ ନିଜେ ଏକ ସଂଘର୍ଷକାରୀ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ, ସେ ମୋ ପାଇଁ ଡ୍ରେସ ଡିଜାଇନ୍ କରୁଥିଲେ | ଯାହାଫଳରେ ମୁଁ ଆୱାର୍ଡ ଶୋ’ରେ ଯୋଗ ଦେଇ ସମ୍ମାନର ସହିତ ମୋର ଆୱାର୍ଡକୁ ନେଇପାରୁଥିଲି |

କଙ୍ଗନା ରିକ୍ ରୟଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଯିବା ବାଟ ଦେଖାଇଲେ

ଯେଉଁ ବନ୍ଧୁ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଖରାପ ଦିନରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ, ପରେ ତାଙ୍କୁ ହିଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଡିଜାଇନର୍ ଦଳରୁ ବାହାର କରିଦେଲେ| କୁହାଯାଏ ଯେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଏବଂ ଜିଆ ଖାନଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ ସେତେବେଳେ ବହୁତ ମେଳ ଖାଉଥିଲା, କାରଣ ଉଭୟଙ୍କୁ ରିକ୍ ରୟ ଷ୍ଟାଇଲ୍ କରୁଥିଲେ | କଙ୍ଗନା ରିକଙ୍କୁ ଏପରି ନକରିବାକୁ ଅନେକ ଥର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେ ରାଜି ହୋଇନଥିଲେ ଏବଂ ଶେଷରେ କଙ୍ଗନା ରିକ୍ ରୟଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଯିବା ବାଟ ଦେଖାଇଲେ |

ପରେ ଏହି ପୁରା ମାମଲାରେ ରିକ୍ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଚାହୁଁଥିବା ଡିଜାଇନ୍ ପୋଷାକ ତିଆରି କରେ ନାହିଁ, ତେଣୁ ମୁଁ ଆଉ କଙ୍ଗନା ସହିତ କାମ କରୁନାହିଁ |