କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଉପରେ ରାଗିଗଲେ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ, Video ଜାରି କରି କହିଲେ – ଦେଖ ପୁଣି ମୁମ୍ବାଇରେ ଭିକ ମାଗିବାକୁ….

ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ହେଡଲାଇନରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ନିକଟରେ ଏକ ଟୁଇଟରେ ମୁମ୍ବାଇକୁ ପକ୍ ସହିତ ତୁଳନା କରିଥିଲେ, ଯାହା ପରଠାରୁ ସେ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କଙ୍ଗନାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ଶିବସେନାକୁ ମଧ୍ୟ ହଜମ ହୋଇନଥିଲା ଏବଂ ପରେ ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଏକ ଯୁଦ୍ଧ ଯୁଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା| ଆଜିକାଲି ମୁମ୍ବାଇରେ କଙ୍ଗନା ବନାମ ଶିବସେନାର ଯୁଦ୍ଧ ଚାଲିଛି। ଆଚ୍ଛା, ଏଠାରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କଙ୍ଗନା ଏବଂ ଶିବସେନା ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଯୁଦ୍ଧ ବିଷୟରେ ନୁହେଁ, ବରଂ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତଙ୍କ ନୂତନ ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ କହିବୁ| ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମଗ୍ର ପ୍ରସଙ୍ଗ କ’ଣ?

ବଲିଉଡର ଡ୍ରାମା କୁଇନ କୁହାଯାଉଥିବା ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ସମୟରେ ଖବରରେ ରହିଥା’ନ୍ତି। ଏଥର ମଧ୍ୟ ଏକ ଭିଡିଓ ହେତୁ ସେ ଆଲୋଚନାରେ ଅଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ, ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ତାଙ୍କ ନୂତନ ଭିଡିଓରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କୁ ଭିକାରୀଙ୍କ ସହ ତୁଳନା କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ନୂତନ ଯୁଦ୍ଧ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଯେବେଠାରୁ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଏକ ବିବାଦୀୟ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି, ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଦୁଇଟି ଦଳରେ ବିଭକ୍ତ କରାଯାଇଛି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ତାଙ୍କ ନୂଆ ଭିଡିଓରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ପାଇଁ କେଉଁ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିଛନ୍ତି?

ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ କହିଲେ,ଭିକ ମାଗିବାକୁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଲା

ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ତାଙ୍କ ନୂତନ ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭିକ ମାଗିବା ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସିଛି। କଙ୍ଗନା କାହିଁକି ଫେରି ଆସିଲେ? ମୁମ୍ବାଇ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ସହର, PoK, ତେବେ ଭିକ ମାଗିବାକୁ ଏଠାକୁ କାହିଁକି ଆସିଲେ? ଏହି ଭିଡିଓରେ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ରାଗିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ଅଟକି ଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ ବରଂ ବଲିଉଡ କଙ୍ଗନାକୁ ବାଇକଟ କରିବା ଉଚିତ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଅର୍ଥାତ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ପଙ୍ଗା ଗାର୍ଲ ସହିତ ସିଧାସଳଖ ପଙ୍ଗା କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି| ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ତାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନେଇ କିପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଦେଖିବା ମଜାଦାର ହେବ|


ବିବାଦୀୟ ବିବୃତ୍ତି ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି କଙ୍ଗନା ଯାହା ବି ଅଛନ୍ତି, ସେ ବଲିଉଡ କାରଣରୁ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯଦି ତାଙ୍କର ମୁମ୍ବାଇ ସହରରୁ ଏତେ ଅଭିଯୋଗ ଅଛି, ତେବେ ସେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଫେରିଲେ କାହିଁକି| ଏହି ସମୟରେ ସେ କରନ ଜୋହରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ କରନ ଜୋହର ମୋ ଭାଇଙ୍କ ପରି ଏବଂ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଜଣେ ଲୋଭୀ କୁମ୍ଭୀର ଯିଏ ଯାହା ବି କହିଥା’ନ୍ତି| କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଆଉ ବଲିଉଡ ବିରୋଧରେ କଥା ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ।

ବିବାହ କାରଣରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ

ରାଖୀ ସାୱନ୍ତ କିଛି ସମୟ ଧରି କହିଥଲେ ଯେ ସେ ରିତେଶ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦୁନିଆ ଆଗରେ ଆସିନାହାଁନ୍ତି। ତେବେ ବିବାହ ନାଟକରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ରାଖୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିବାହକୁ ଥଟ୍ଟା ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାର ଅଧ୍ୟାୟ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି।