କେବଳ ରିୟା ନୁହେଁ, ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ବି ଯାଇ ସାରିଛନ୍ତି ଜେଲ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଅପରାଧର ପାଇଁ ମିଳିଥିଲା ଏମିତି ଦଣ୍ଡ…

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଏନସିବି ଗିରଫ କରିଛି। ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ନିଜ ବିବୃତ୍ତିରେ ଏନସିବିକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଡ୍ରଗ୍ସ ସିଣ୍ଡିକେଟର ଅଂଶ । ଏହା ନୁହେଁ ଯେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ହେଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରଥମ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ ଜେଲକୁ ଯାଇଛନ୍ତି। ରିୟାଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଜେଲକୁ ଯାଇଛନ୍ତି, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କିଛି ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜଣାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁମାନେ କୌଣସି ଅପରାଧରେ ଦଣ୍ଡିତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ

ଆପଣ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ, ସେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚରିତ୍ର ଦର୍ଶକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଛି | କିନ୍ତୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାଲି ମଧ୍ୟ ଜେଲ ଯାଇଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏକ ମେଗାଜିନ କଭରରେ ତାଙ୍କର ଫଟୋ ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ ଯିବାକୁ ପଡିଲା | ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଧାର୍ମିକ ଭାବନାକୁ ଆଘାତ ଦେଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମକଦ୍ଦମା ଦାୟର କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସୋନାଲିଙ୍କୁ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ପରେ ସେ ଜାମିନରେ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲେ।

ମୋନିକା ବେଦୀ

ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୋନିକା ବେଦୀ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୋନିକା ବେଦୀ 2006 ମସିହାରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଆବୁ ସଲିମଙ୍କ ସହିତ ନକଲି ବେଆଇନ ଦଲିଲ ସହିତ ପର୍ତ୍ତୁଗାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ 4 ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ଭୋଗିବାକୁ ପଡ଼ିଲା | ଯେତେବେଳେ ସେ 2010 ରେ ଜେଲରୁ ବାହାରିଥିଲେ, ସେ ପୁଣିଥରେ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଟିଭିରେ କାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ |

ପ୍ରେରନା ଆରୋରା

ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ କହୁଛୁ ଯେ ପ୍ରେରନା ଆରୋରା ହେଉଛନ୍ତି “ପରୀ” ଏବଂ “ପ୍ୟାଡମ୍ୟାନ୍” ପରି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତା | 2019 ରେ ନିର୍ମାତା ଭାସୁ ଭଗ୍ନାନୀଙ୍କ ଠାରୁ 3.16 କୋଟି ଟଙ୍କା ଠକେଇ ମାମଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇକୋନୋମିକ୍ ଅଫେନ୍ସ ୱିଙ୍ଗ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରେରନା ଆରୋରାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ 8 ମାସ ଜେଲରେ ରହିବାକୁ ପଡିଥିଲା।

ପାୟଲ ରୋହତଗି

ପାୟଲ ରୋହତଗି କୋଉ ନା କୋଉ କାରଣରୁ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି | ମୁଖ୍ୟତ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ଅପୂର୍ବ ମତାମତ ଦେଉଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଶତ୍ରୁତା କରିଛନ୍ତି | ନେହେରୁ ଗାନ୍ଧୀ ପରିବାର ବିରୋଧରେ ଅପମାନଜନକ ଶବ୍ଦ ଏବଂ ଅଶ୍ଳୀଳ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଜାମିନରେ ଆସିଥିଲେ।

ଅଲକା କୌଶଲ

ଅଲକା କୌଶଲ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ବଲିଉଡର ସବୁଠୁ ବଡ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ସେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ “ବଜରଙ୍ଗୀ ଭାଇଜାନ” ରେ ଅଲକା କୌଶଲ କରୀନାଙ୍କ ମା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଉଛୁ ଯେ 50 ଲକ୍ଷ ଚେକ ବାଉନ୍ସ ମାମଲାରେ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ ଯିବାକୁ ପଡିଥିଲା।

ମମତା କୁଲକର୍ଣ୍ଣି

ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ମମତା କୁଲକର୍ଣ୍ଣିଙ୍କ ନାମ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଚାଲୁଥିଲା | ସେ ବଲିଉଡରେ ଅନେକ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ସହିତ, ଭଲ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଲୋକେ ତାଙ୍କର ଦିୱାନା ଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଡ୍ରଗ୍ସ ରାକେଟରେ ଧରାପଡିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ମମତା କୁଲକର୍ଣ୍ଣି ଅଧିକ ଖବରରେ ଆସିଥିଲେ। ମମତା କୁଲକର୍ଣ୍ଣି ବିକି ଗୋସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି।