ରିୟା ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଅଣଦେଖା ନୁଆ ଭିଡିଓ ହେଲା ଭାଇରଲ, ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ସିଗାରେଟ ଟାଣୁଥିବାର ନଜର ଆସିଲେ ରିୟା….

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଖବରରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ ଆସିବା ପରେ ଏନସିବି ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ରିୟାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘର ମ୍ୟାନେଜର ସାମୁଏଲ ମିରାଣ୍ଡାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ନିୟମିତ ଭାବେ ଗଞ୍ଜା ନେଉଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କେବେବି ଡ୍ରଗ୍ସ ସେବନ କରିନଥିଲେ ଏବଂ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଡ୍ରଗ୍ ନେବାକୁ ମନା କରିଥଲେ। ତେବେ ତାଙ୍କର ନିଜସ୍ୱ ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ୍ ଚାଟ୍ ଏବଂ ପୂର୍ବରୁ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ତାଙ୍କ ମତକୁ ଭୁଲ ପ୍ରମାଣିତ କରୁଛି। ଏଥିସହିତ ରିୟା ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ବାହାରିଛି ଯାହା ସେମାନଙ୍କ ଦାବିକୁ ଭୂଲ ପ୍ରମାଣିତ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଲିକ ଭିଡିଓ

ସୁଶାନ୍ତ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ଅନେକ ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଲାରେ ଲାଗୁଛି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସତ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ। ନିକଟରେ ଏକ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଦେଖାଯାଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ରିୟା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଘରେ ବସିଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ରିୟା ରୋଲଡ୍ ସିଗାରେଟ୍ ନେଉଥିବାର ଦାବି ହେଉଛି। ତାଙ୍କ ଘରେ ବସିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ଚାରା ନୁହେଁ କି, ସୁଶାନ୍ତ ଥଟ୍ଟା କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା VFX ଅର୍ଥାତ୍ ଭିଜୁଆଲ୍ ଇଫେକ୍ଟ| ରିୟା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ରୋଲ ସିଗାରେଟ୍ ଅଟେ|


ସୁଶାନ୍ତ ପ୍ରଥମେ ସିଗାରେଟ୍ ଟାଣନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେ ରିୟାଙ୍କୁ ସିଗାରେଟ୍ ଦିଅନ୍ତି| ରିୟା ମଧ୍ୟ ଧୂମପାନ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଏହା ପରେ ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ରିୟା ଶିବଜୀଙ୍କ ଭଜନ ଗାଇବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି| ଏହାପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଦେଖା ଯାଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଭଜନ ଗାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏଥିସହିତ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଜନ ଗୀତ କରୁଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସ୍ୱାଭାବିକ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ।

ରିୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଛି ବୈଦ୍ୟୁତିକ ପ୍ରମାଣ

ବର୍ତ୍ତମାନ ରିୟାଙ୍କ ଦାବି ଏହି ସବୁ ଭିଡିଓରେ ନିଜକୁ ଭୁଲ୍ ପ୍ରମାଣିତ କରୁଛି|ରିୟାଙ୍କ ଓକିଲ ସତୀଶ ମନାସିନ୍ଦେ କୋର୍ଟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏନସିବି ତାଙ୍କ କ୍ଲାଇଣ୍ଟ କୁ ଫସାଉଛିି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏନସିବି ରିୟାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଚାର୍ଜ ସ୍ୱୀକାର କରିବାକୁ ଚାପ ପକାଇଥିଲା। ଏଥିସହ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ କୌଣସି ମହିଳା ଅଧିକାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ନଥିଲେ। ପୁରୁଷ ଅଧିକାରୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ତିନି ଦିନ ଧରି ପଚରାଉଚରା ଜାରି ରଖିଥିଲେ। ଏହି ମାମଲାରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ଜରୁରୀ ନୁହେଁ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଏନସିଆଇ ପକ୍ଷରୁ କୋର୍ଟର ଓକିଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରିୟାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଏହି ପ୍ରୋଟୋକଲର ଯତ୍ନ ନିଆଯାଇଛି। ରିୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଜେନ୍ସିର ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ପ୍ରମାଣ ଅଛି| ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଅନେକ ଲୋକ ରିୟାଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ରିୟାଙ୍କୁ 14 ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ପଠାଯାଇଛି ଯେଉଁଠାରେ ରିୟା ଭୟଖଲା ଜେଲରେ ଦିନ କଟାଉଛନ୍ତି।