କୃତି ସନନ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ମାନେ ପକାଇ ସେୟାର କରିଲେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ, ଖୁବ ଜୋରରେ ହେଉଛି ଭାଇରଲ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଜୁନ 14 ତାରିଖ ଦିନ ମୁମ୍ବାଇରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଫ୍ଲାଟରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଅଭିନେତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ପ୍ରଶ୍ନ ଯେ ଜଣେ ଏତେ ଉଦୀୟମାନ ତାରକା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଲେ ତ କାହିଁକି ନେଲେ? ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର, ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନେ ତାଙ୍କୁ ସବୁଦିନ ମାନେ ପକାଉଛନ୍ତି |

ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଆଉ ଏ ଦୁନିଆରେ ନାହାଁନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ରିତି ସାନନ୍। ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ କ୍ରିତିଙ୍କ ଖବର ସମ୍ବାଦରେ ଥିଲା | ଏଥିସହିତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ କ୍ରିତି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅତ୍ୟଧିକ ସକ୍ରିୟ ନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ସେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ ଏକ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଥିଲେ।

କୃତି ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟା ଉପରେ ରୋବର୍ଟ ଟ୍ୱେଙ୍କର ଏକ ଲେଖା – ‘ଆପଣ ଆଜି ଯେଉଁ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ସେହି ଶକ୍ତି କୁ ବିକଶିତ କରୁଛି, ଯାହାର ଆସନ୍ତାକାଲି ଆପଣଙ୍କୁ କାଲି ଅଛି | ଡୁ ନୋଟ ଗିଭ ଅପ| କ୍ରିତିଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରୁ ବାହାରି ନାହାଁନ୍ତି।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଯିବାର କିଛି ଦିନ ପରେ ସେ ଏକ ଭାବନାତ୍ମକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଲେଖା ଥିଲା – ‘ସୁଶ୍ … ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଯେ ତୁମର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ମନ ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ତୁମର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଶତ୍ରୁ ଅଟେ.. କିନ୍ତୁ ଏହା ମୋତେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚକିତ କରିଛି ଯେ ତୁମକୁ ନିଜ ଜୀବନରେ ଏକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଏପରି ଲାଗିଲା ଯେ ଯେଉଁଠାରେ ମାରିବା ଜୀବନ ଜିଂବା ଠାରୁ ସହଜ ହେଇଗଲା |

ତେବେ ନିକଟରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଏକ କିଛି ଭିଡ଼ିଓ ବି ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଥିଲା ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା