ମରିବା ପୁର୍ବରୁ Sushant Singh Rajput ପରିବାରକୁ କରିଥିଲେ ମିସ୍ କଲ , କଲ ବ୍ୟାକ କରିବାରୁ ମିଳିଥିଲା ଏମିତି ଜବାବ…

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହେବାର ଏକ ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଃଖ ରହିଛି। ମୃତ୍ୟୁର ଦୁଃଖ ରୁ ସେମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ପାରି ନାହାଁନ୍ତି। ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ପୁରୁଣା ଫୋଟ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଆଜି ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ମନେ ରଖିଛନ୍ତି|

ଏହି ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା କେ.କେ ସିଂ ପାଟଣାର ରାଜୀବ ନାଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ରିୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ FIR କରିଥିଲେ। FIR ଦାଖଲ ହେବା ମାତ୍ରେ ବିହାର ପୋଲିସ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ​​ଯେଉଁଠାରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲା ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଦସ୍ତାବିଜ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିଲା। ଏହି ମାମଲାରେ ବିହାର ପୋଲିସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 40 ଜଣଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଛି। ତେବେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଇ ନାହିଁ।

ଅତୀତରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭିସେରା ରିପୋର୍ଟରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଶରୀରରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିଷ ନାହିଁ। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅନେକ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରିୟା କାରଣରୁ ସୁଶାନ୍ତ ବହୁତ ରାଗିଥିଲେ। ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖୁଥିଲେ ଏବଂ ରିୟା ସେମାନଙ୍କ ଘରକୁ କିଏ ଆସୁଛନ୍ତି, କିଏ ଯାଉଛନ୍ତି, କାହାକୁ ଏବଂ କେବେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ତାହା ଦେଖୁଥିଲେ |

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବାପାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ରିୟା ଚାହୁଁ ନଥିଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ, ତେଣୁ ସେ ଅନେକ ଥର ତାଙ୍କ ନମ୍ବର ବଦଳାଇଲେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେମାନେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ବ୍ଲକ କରିଦେଇଥିଲେ। ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ସମସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିଲେ | ତାଙ୍କର କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ, ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ, ଡାକ୍ତରୀ ରିପୋର୍ଟ ସବୁ ରିୟା ନିକଟରେ ରହୁଥିଲା | ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଔଷଧ ଦଉଥିଲେ | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଔଷଧ ର ଓଭରଡୋଜ ଦଉଥିଲେ।

ଜୁନ୍ 14 ରେ ପରିବାରକୁ ଆସିଥିଲା ମିସ କଲ

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ ଓକିଲ ବିକାଶ ସିଂ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ତଥ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ଏକ ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସୁଶାନ୍ତ 14 ଜୁନ୍ ରାତି ପ୍ରାୟ 9:30 ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପରିବାରର ମୋବାଇଲରେ ଏକ ମିସ୍ କଲ କରିଥିଲେ। ଗୋଟେ ରିଙ୍ଗରେ ହିଁ କଲ କଟିଯାଇଥିଲା। ପରିବାର ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମିସ୍ କଲ୍ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ କଲ ବେକ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ କଲ ଲାଗିଲା ନାହିଁ | ଏହା ପରେ ସେ ସେଠାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଜଣେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କଲ କରିଲେ । କର୍ମଚାରୀ ଫୋନ୍‌କୁ ରିସିଭ କରି କହିଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଏବେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି।

ଆଗରୁ ହିଁ ହେଇଯାଇଥିଲା ଅଘଟଣ ର ଅନୁଭବ

ଏହି ମାମଲାର ଆଡଭୋକେଟ୍ ବିକାଶ ସିଂ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେବଳ ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଭଲ ସଂଗତରେ ନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବିପଦରେ ଅଛି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରେ ପରିବାର ଲୋକ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ କହିଲେ ଯେ ସେ କେସକୁ
ଏହି ଏଙ୍ଗଲ ରୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମନକୁ କିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରୁଥିଲା, ତାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା କିଏ କରୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଏଙ୍ଗଲରୁ ହିଁ ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାରେ ଲାଗିଛି। ବିକାଶ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ବିହାର ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲା ନେବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସିଏମ ନୀତୀଶ କୁମାର ଏବଂ ମନ୍ତ୍ରୀ ସଞ୍ଜୟ ଝାଙ୍କ ମନାଇବା ପରେ ସେମାନେ FIR ଦାଖଲ କରିଥିଲେ।