ନିଜ Friendଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ସାଙ୍ଗରେ ରଖିଲେ ସମ୍ବନ୍ଧ, ସ୍ୱାର୍ଥ ହାସଲ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ସହ କରିଦେଲେ ଏମିତି କାଣ୍ଡ, ପୁରା ସହର କରୁଛି ଛି ଛି

ଆଜିକାଲି ବିବାହ, ପ୍ରେମ ଏବଂ ପ୍ରତାରଣାର କାହାଣୀ ସାଧାରଣ ଘଟଣା ହୋଇଯାଇଛି | ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ଠକିବାର କାହାଣୀ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଶୁଣିଥିବେ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ଠକିବାକୁ ଦ୍ୱିଧା କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ପତ୍ନୀ ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ମିଶି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଘଟିଥିବା ଘଟଣା ପ୍ରକୃତରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ |

ଧୋକା ଏବଂ ପ୍ରତାରଣାର ଏହି ଘଟଣା ଟି ପ୍ରକୃତରେ ସୁରଟରେ ଘଟିଛି | ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ରହୁଥିବା ଏକ ହୋମିଓପାଥି ଡ଼କ୍ଟର ‘ବିନା ବେନ’ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ସଞ୍ଜୟ ଭାନୁ ଡୋବରିଆଙ୍କ ସହିତ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | ସଞ୍ଜୟ ଭାନୁ ବୃତ୍ତି ଅନୁଯାୟୀ ଜଣେ ଇଞ୍ଜିନିୟର ଏବଂ ତାଙ୍କର ଏକ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର କାରଖାନା ଅଛି | ସଞ୍ଜୟ ଏବଂ ବିନାଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା କେବଳ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ମାମଲାରେ ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି, ଯାହା ସହ ବିନାଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ସେ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତ ଥିଲେ।

ବର୍ଚ୍ଛାଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ଥିବା ଏକ ଗାଁ ଡ୍ରେନରୁ ବିନା ବେନଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ପୋଲିସ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିଲା ପରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ, ବିନାଙ୍କୁ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କେହି ହତ୍ୟା କରିନାହାଁନ୍ତି। ପୋଲିସ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ଯେ ଯେଉଁ ଦିନ ବିନାଙ୍କ ହତ୍ୟା ହୋଇଥିଲା ସେଦିନ ସେ ଛାଡପତ୍ର ବିଷୟରେ କହିବା ପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ଘରରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ବିନା ତାଙ୍କ ଘରୁ ସିଧାସଳଖ ସଞ୍ଜୟ ଭାନୁଙ୍କ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର କାରଖାନାରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ସଞ୍ଜୟ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇ ତାଙ୍କ ସହିତ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ବିବାହ କରନ୍ତୁ ବୋଲି ବିନା ଜୋର ଦେବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ଏଠାରେ କାହାଣୀର ଟୁଇଷ୍ଟ ଥିଲା ଯେ ବିନା ଯାହାକୁ ପାଗଳ ଭଳି ଭଲ ପାଉଥିଲେ ସେ ପ୍ରକୃତରେ କେବଳ ତାଙ୍କର ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହୋଇଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ସଞ୍ଜୟ ବିନାଙ୍କଠାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ତେଣୁ ସେଦିନ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ବିବାହ ଉପରେ ଜୋର ଦେଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସଞ୍ଜୟ ବିନାଙ୍କୁ ବିଦ୍ୟୁତ ତାରରେ ଗଲା ଜାକି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ |

ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ମଧ୍ୟ ଏହି ହତ୍ୟାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିଲେ | ବିନାଙ୍କ ହତ୍ୟା ପରେ ଦୁହେଁ ତାଙ୍କ ଶବକୁ କାରର ଟ୍ରଙ୍କରେ ରଖି ସହର ବାହାରକୁ ଚାଲିଗଲେ। ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ ଯେ ସିସିଟିଭିରେ ଧରାଯିବା ହାରରେ ଦୁହେଁ ଟୋଲ ରାସ୍ତାରେ ବିନାଙ୍କ ଶବକୁ ନନେଇ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଉପାୟରେ ସତ୍ୟପୁରରେ ପହଞ୍ଚି ବିନାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ସେଠାରେ ଥିବା ଏକ ଡ୍ରେନରେ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ।ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବିନାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା | ବିନାଙ୍କ ଫୋନରେ ମିଳିଥିବା ପ୍ରମାଣକୁ ଦେଖି ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସଞ୍ଜୟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରୁ ଗିରଫ କରିଛି।