ହାଇକୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ରକୁଲ ସିଂ ପ୍ରୀତ, ସୁଶାନ୍ତ ରିୟା କେଶରେ ଲଗାଇଲେ ନୁଆ ଆରୋପ …

ବର୍ତ୍ତମାନ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି ଏବଂ ରିୟାଙ୍କୁ ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି। ଠିକ୍ ଏହି ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ଲିଙ୍କଗୁଡିକ ଅନୁସନ୍ଧାନ ହେଲା, ଗଣମାଧ୍ୟମ ଏଥିରେ ବହୁ ଲୋକଙ୍କ ନାମ ଯୋଡିବା ଆରମ୍ଭ କଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ ନାମ ମଧ୍ୟ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କର ଥିଲା| ବଲିଉଡର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରକୁଲଙ୍କ ନାମ ଯୋଡିବା ପରେ ସେ ବହୁତ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସେ ଏହି ମାମଲାରେ କୋର୍ଟକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇଛନ୍ତି।

ନିକଟରେ ଏକ ପିଟିସନ ଦାଖଲ କରିଥିବା ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ କୋର୍ଟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୌଣସି ଠୋସ୍ ପ୍ରମାଣ ଏବଂ କାରଣ ବିନା ତାଙ୍କ ନାମ ଡ୍ରଗ୍ ମାମଲା ସହ ଯୋଡ଼ା ଯାଉଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମିଡିଆରେ ଯୁକ୍ତି ଚାଲିଛି ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ସେ ହଇରାଣ ହୋଇଛନ୍ତି|

ଏହା ଉପରେ ଶୁଣାଣି ସମୟରେ କୋର୍ଟ ପ୍ରଥମେ ରକୁଲଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ଯେ ସେ ସୂଚନା ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟରେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି କି? ଏଠାରେ ପ୍ରଥମେ ରକୁଲ ଏହାକୁ ସୂଚନା ଏବଂ ପ୍ରସାରଣ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରିଥିଲେ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସରକାର ତାଙ୍କ ସ୍ତରରେ ଚାଲିଥିବା ଭୁଲ ଖବରକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ଉଚିତ୍। ଏଥିପାଇଁ କୋର୍ଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ସରକାରଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଦୃଷ୍ଟି ଦେବା ଉଚିତ ଯେପରିକି ରକୁଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ବଦନାମ କରୁଥିବା ଖବର ଆଉ ଚାଲିବ ନାହିଁ।

ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଅନେକ ଥର ଏହି ଖବର ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ଯେ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ନାମ ରିୟା ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଥିଲା, ଯାହା ପରେ ଏହା ଉପରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ନାମ ନେବାରେ ଲାଗିଥିଲେ ଏବଂ ଯୋଡ଼ିବାରେ ଲାଗିଥିଲେ|