ପତ୍ନୀ ରୀତିକା କରିଲେ ଅଭିଯୋଗ ବାହାଘରର ୫ବର୍ଷ ପରେ ମଧ୍ୟ ରୋହିତ ଶର୍ମା ବଦଳାଇଲେ ନାହିଁ ନିଜର ଏହି ଅଭ୍ୟାସ, ସବୁବେଳେ ଏଥି ପାଇଁ ପାଟିଗୋଳ…

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଜଗତର ଷ୍ଟାର ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ତ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଓ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଛନ୍ତି। ରୋହିତ ଯେପରି କ୍ରିକେଟ୍ ଦୁନିଆରେ ଏକ ଲମ୍ବା ଇନିଂସ ଖେଳିଛନ୍ତି, ତାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚମତ୍କାର, କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମସ୍ତେ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତି, ଏବଂ ବେଳେବେଳେ ଏହି କାରଣରୁ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ | ରିତିକା ଏବଂ ରୋହିତଙ୍କ ବିଷୟରେ ବି ଏପରି ଏକ ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହା ବିଷୟରେ ରିତିକା ନିଜେ କହିଛନ୍ତି |

ବାସ୍ତବରେ, ରୋହିତ ଶର୍ମା କୌଣସି କଥା ଶୁଣନ୍ତି ନାହିଁ, କେବଳ ଡ୍ରାମା କରନ୍ତି | ଏହାର ଅର୍ଥ ଯଦି ରିତିକା କିଛି କହୁଛନ୍ତି, ତେବେ ସେ ହଁ ହଁ କହି ଚାଲିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ନା ସେ କଥାକୁ ସେ କେବେ ଶୁଣିବେ ନା ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ଯଦି ପରେ ପଚାରିଦେବେ କି କ’ଣ କହିଥିଲି, ତେବେ ରୋହିତ ଜାଣି ହିଁ ନଥିବେ କି ସେ କେରେବଳେ ତାଙ୍କୁ କ’ଣ କହିଛନ୍ତି |

ସେ ବାସ କହିଦେବେ କି ହଁ ମୁଁ ଶୁଣିଛି | ଏହି କାରଣରୁ, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରିତିକା ଅନେକ ଥର ବହୁତ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ଏପରି ଜିନିଷ ଉପରେ ରାଗିଯିବା ଠିକ୍ କଥା କାରଣ ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖରେ ନଥାଏ କି ଏ କଥାକୁ ସହିଯିବା | ରୀତିକା ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଥର ରାଗିଯାନ୍ତି କି ରୋହିତ କାହିଁକି ଏପରି କରନ୍ତି ?

ଏହିପରି କରି କରି ରୋହିତଙ୍କ ବିବାହକୁ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ହୋଇ ଗଲାଣି, ତଥାପି ସେ ଏହି ଜିନିଷ କୁ ସୁଧାରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୁହଁନ୍ତି ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କୁ ଏପରି ଭାବରେ ହଇରାଣ କରୁଛନ୍ତି । ଆଚ୍ଛା, ସେ ଯାହା ହେଉ, ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ତ ଏହି ପ୍ରକାରର ଘଟଣା ଘଟେ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ହିଁ ପ୍ରେମ ବଢିଥାଏ |