ପିଲାଙ୍କ ପଢା ପାଇଁ ଗରିବ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ଗାଈ ବିକିକି କିଣିଲେ ଫୋନ, ତାପରେ ସୋନୁ ସୁଦ ଯାହା କରିଲେ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଯିବେ

ହଜାର ହଜାର ଲୋକଙ୍କୁ ଲକଡାଉନରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଜଣେ ପ୍ରକୃତ ଜୀବନ ହିରୋ ପରି, ସେ ଜଣେ ଏଭଳି ବ୍ୟକ୍ତି ଯାହାଙ୍କ ଯେତେ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ମଧ୍ୟ କମ ହେବ|ଅନେକ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଖା ଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ପରି ଲକଡାଉନ ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିଥିଲେ। ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି, ଏଥର ସୋନୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ତାଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି |

ନିକଟରେ ସୋନୁ ଏକ ଟୁଇଟ୍ କୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖା ଯାଇଥିଲା ଯେ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶରେ ରହୁଥିବା ଏକ ଗରିବ ପରିବାରକୁ ପିଲାଙ୍କ ଅନଲାଇନ୍ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଫୋନ୍ କିଣିବା ପାଇଁ ଗାଈ ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ଏହି ଟ୍ୱିଟର ଉତ୍ତରରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଚାଲ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଗାଈ କୁ ଫେରାଇ ଆଣିବା। କେହି ମୋତେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିବରଣୀ ପଠାଇ ପାରିବେ କି?

ଏହି ପରିବାର ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶର କାଙ୍ଗ୍ରା ଜିଲ୍ଲାର ଜୱାଲାମୁକିଙ୍କର ଅଟେ। କୁଲଦୀପ କୁମାର ଏକ ଛୋଟ ଘରେ ରୁହନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଝିଅ ଅନୁ ଏବଂ ପୁଅ ଭନ୍ସ ଏକ ସରକାରୀ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରନ୍ତି ଏବଂ କରୋନା କାରଣରୁ ଅନଲାଇନ୍ କ୍ଲାସ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି କିନ୍ତୁ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଅଭାବରୁ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନେ ପଢି ପାରୁନଥିଲେ|

ଏହା ପରେ ସେ ନିଜ ଗାଈ ବିକି ଏକ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ କିଣିଥିଲେ, ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ସେ ଗାଈ ର କ୍ଷୀର ବିକି ସେ ପରିବାର ଚଳୁଥିଲା| ବର୍ତମାନ ସୋନୁ ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ସେ କିଛି ଚିନ୍ତା ନକରି ପୂର୍ବ ଭଳି ଏଥର ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ ହାତ ବଢ଼ାଇଲେ ।