ଏବେ ଏବେ ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟକଙ୍କର ହେଲା ମୃତ୍ୟୁ, ମ୍ୟୁଜିକ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଖେଳିଗଲା ଶୋକର ଲହରୀ… ସାରା ଦୁନିଆ ଦେଉଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି …

ଆମେରିକାର ହିପ୍ ପପ୍ ଷ୍ଟାର ଜୁସ୍ ୱାର୍ଲ୍ଡ ଙ୍କର 21 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି | ସିଙ୍ଗରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେତୁ ସଙ୍ଗୀତ ଜଗତରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି । ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ନିଜ ତରଫରୁ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରୁଛନ୍ତି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଗାୟକଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ 6 ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହୋଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳନ କରିବା ପାଇଁ ଜୁସ୍ କାଲିଫର୍ନିଆରୁ ଚିକାଗୋର ମିଡୱେ ବିମାନବନ୍ଦରକୁ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ସେ ନିଜ ସନ୍ତୁଳନ ହରାଇ ଥିଲେ| ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା।

ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଶିଳ୍ପ ପାଇଁ ଏକ ବଡ କ୍ଷତି। ବାସ୍ତବରେ, ଜୁସ୍ ମେ ମାସରେ ବିଲବୋର୍ଡ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ପୁରସ୍କାରରେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ନୂତନ କଳାକାର ଭାବରେ ନାମିତ ହୋଇଥିଲା| ଏହି କାରଣରୁ, ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ସଙ୍ଗୀତ ଜଗତ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛି|

ଚିକାଗୋ ପୋଲିସ୍ ବିଭାଗର ଜଣେ ମୁଖପାତ୍ର ଚିକାଗୋ ସନ୍-ଟାଇମ୍ସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଜୁସ ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅଚାନକ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଜୁସଙ୍କ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ତାଙ୍କୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା।